Photoblog.pl

Załóż konto

MÓJ NOWY ART/RYSUNEK 'OverTime'

Wyświetleń: 404

Hej :).

 

 

Ukończyłam dzisiaj, więc dodaję efekty jak mi wyszło ^___^.

 

MÓJ NOWY ART / RYSUNEK ... wokalista zespołu muzycznego 'OverTime' w moim wykonaniu <3.

 

Przyjemnie mi się rysowało kogoś kto mi się wizualnie podoba jako osoba i w dodatku polubiłam również jego muzykę :).

 

# OverTime   # Montana   # music   # hip hop   # alternative   # fashion   # ootd

# beanie   # blue eyes   # smile   # man   # tattoo   # inked   # graffiti   # poker

# Care Bears   # kawaii   # cartoon   # realism   # realistic drawing   # drawing

# art   # artist   # artwork   # art life   # illustration   # creative   # beautiful

# colorful   # autumn   # love

 

Wtorek. Widziałam Ciebie Moje Marzenie <3. Szara czapka, czarna koszulka, szara bluza i ta sama kurtka co zawsze. Więcej nie muszę pisać. Ty i tak przecież wiesz, że to Ty i że wszystko się zgadza. Zastanawiam się czy nie kupić sobie identycznej czapki jak Twoja. Chyba nie miałbyś mi tego za złe, jeśli byśmy mieli takie same. Bo serio jej kolor i to jak jest uszyta mi się bardzo podoba. Tak pięknie jest Tobie w niej. Wiesz, znalazłam taką już w necie, ale zamierzam polować jak będą zniżki, to będę ją miała prawie darmo. Dobry deal w życiu to podstawa. Trzeba oszczędzać kasę na marzenia. A jak na razie nie narzekam na brak czapek, bo mam trzy fajne, no ale ta Twoja - brakuje mi jej do kolekcji ;D. Wiesz co, ja nie wiedziałam, bo się nie przyjrzałam wcześniej. Ale Ty miałeś kolczyka w wardze, w sensie, że kiedyś nosiłeś takowy. No wiedziałam, czułam to, przeczuwałam, że jesteśmy z tego samego świata. Ja też kiedyś miałam tylko jeden po jednej stronie w wardze, ale potem zrobiłam drugi, żeby tamten nie był samotny i ot tak mam snejki. Ogólnie to ja mam wszystkiego 4 kolczyki i dwa tunele. Ciekaw jestem dlaczego już nie masz tego swojego co miałeś kiedyś. Pewnie przez pracę i wymagania w pracy jaką kiedyś miałeś, pewnie przez to musiałeś zrezygnować z tego kolczyka. Szkoda. Ale i tak nawet bez niego mi się bardzo podobasz, po prostu Twoja uroda jest bardzo w moim guście. Nie musisz się wstydzić ani siebie, ani nawet mnie <3. No serio kolce utrudniają jeśli chodzi o zatrudnienie, wiem coś o tym, też miałam właśnie takie sytuacje, że mi pracodawcy dawali odmowę tylko ze względu na to. Ale jak widać uparta jestem na poziomie hardcore i mam do dziś  i radzę sobie. Ty nie masz już, ale jak by co zawsze możesz u mnie mieć i patrzeć. Zresztą wiem jak bardzo Tobie było szkoda zrezygnować. Rozumiem Ciebie, że nie było Tobie łatwo w życiu. Ja to mam ogromne wsparcie od rodziny i kochają mnie taką jaka jestem, nie traktują mnie jak 'czarnej owcy' chociaż mam odmienny styl ubioru, odmienne zainteresowania i ogólnie odmienny wygląd. Mam bardzo tolerancyjną rodzinę. Mam z tym szczęście, że tak jest. A Ty się trzymkaj i niczym nie przejmuj. Niech Tobie dobrze mija czas, pomimo wszystko - tego Tobie życzę z całego serca. Pamiętaj, ja zawsze będę po Twojej stronie i za Tobą. Powinieneś być szczęśliwy, że to akurat na mnie trafiło, bo ja jestem dziewczyna anioł. Szkoda, że kiedyś Ciebie nie znałam, bo może życie by było lepsze i dla Ciebie i dla mnie. No ale dobrze, że wogóle los tak sprawił, że napotkaliśmy siebie na swoich drogach życia. Bo jak się okazuje, i to coraz bardziej okazuje, oboje jesteśmy wyjątkowi ;P. Zasyłam dla Ciebie - NUTKI - posłuchaj przy sziszce, obejrzyj i zrelaksuj się, są spoko i myślę, że trafiłam w Twoje klimaty muzyczne:

To jest tulaśne mega:

Aleksa Safiya - Face 2 Face (Official Music Video)

<kopiuj/wklej> w YouTube

A jak nie ta, to zawsze możesz kliknąć w tą (pamiętasz jak polecałam Ci już kiedyś klipy muzyczne 'Lady XO', a teraz wydała nowy kilka dni temu):

Lady XO - "Divine" (Official Music Video)

<kopiuj/wklej> w YouTube

Gratisowo daję jeszcze to, bo słucham non stop (kot Tom ze znanej kreskówki palący fajkę i klimaty nocnej jazdy), łap, dobra muza na chill:

Robert Cristian x Elemer x ALIS - This Is The Life (Official Single)

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

Dziękuję wszystkim którzy dzisiaj przyczynili się do mojego uśmiechu i poczucia zadowolenia. Naprawdę już od dawna nie czułam się tak dobrze. Oby ten pozytywny stan nastroju nie przeminął :).

 

No, czwartek wieczór mam już zaplanowany i szykuje się, że milusio go spędzę. Nie mogę się doczekać! <333 ^^ :D

 

Na moim tumblr. porcja nowych obrazków - jak zawsze zapraszam:

https://xavekittyx.tumblr.com/

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
damianmafia Elegancko ��
29/09/2022 21:27:45
xavekittyx Super dzięki ^^ :).
29/09/2022 21:47:48
Junior mrdor Mega!
29/09/2022 19:16:34
xavekittyx Dziękuję :).
29/09/2022 19:20:23
skorpion59 Dzieło sztuki...:)
28/09/2022 8:38:31
xavekittyx Dziękuję :).
28/09/2022 9:40:14