Photoblog.pl

Załóż konto

:3

Kategoria:
Ave Kitty
Wyświetleń: 427

Hej :).

 

 

 

 

Trochę z mojego życia ^___^.

 

:3

 

Kontynuacja jednego z dni który spędziłam przed Galeria Młociny przy częściowej dekoracji baneru :)

 

# Warszawa    # Zgrupowania AK "Kampinos"   # drugie urodziny Galerii Młociny

# kreatywny dzień   # baner   # I Love Młociny   # work   # polish artist

 

 

 

Musisz być moim przeznaczeniem. Jesteś osobą która nie pozwoliła mi upaść. Umarłam, ale żyję. Będąc wtedy blisko Ciebie w jakimś sensie narodziłam się na nowo. Nigdy Tobie tego nie zapomnę. Bezgraniczna wdzięczność, że jestem, a mogło by mnie nie być. To co masz w sobie pozwoliło mi przetrwać najgorsze. Twoja obecność, uśmiech i spojrzenie są jak tlen, którego potrzebuję. Masz tyle dobra w sobie. Poczułam to wtedy i czuję nadal. Stałeś się moim początkiem końca. Uzależniona od piękna Twoich wyjątkowych oczu, już nigdy nie zaspokoję się innymi. Szukam Twojego oblicza w tłumach, wiedząc że nikt mi Ciebie nie zastąpi. I ta nadzieja od niedawna, że może wpadnę na Ciebie, to mój cichy płomień który sprawia, że nie zamarzam. Chciałabym iść, potknąć się, polecieć w Twoje ramiona i wiedzieć, że to nie sen. Chciałabym jeszcze raz dotknąć Twojej dłoni. I wiesz, ja już od dawna miałam słabość do dziar. One mnie przyciągają jak magnes. I chyba nie ma dla mnie w tym umiaru, bo nawet się jaram tymi u Bonson'a --->   Bonson - Najlepsze rzeczy | LIVE @ newonce.radio   <--- klik to w YouTube, bo obejrzałam niezliczoną ilość razy. Ogólnie lubię jego muzykę, mam kilka klipów na playliście, we większości teledyski video. Gusta mi się chyba z latami zmieniają, cóż, bo kiedyś unikałam rapu jak ognia, a teraz stał mi się bliski, ale też nie każdy, bo wiadomo nie każda piosenka jest równa każdej piosence. Lubię też jak wokalista ma fajny look. A fajny look połączony z dobrym tekstem i spoko melodią to u mnie pełna stówka ;P.

 

Co u mnie? Po staremu w sumie. I tak, nie trudno się domyślić, że już nie tłumaczę się ze swojej prywatności pod publikę. I nie zamierzam wałkować tego tematu po sto razy. Życie już mi wynagrodziło, że nie pokazuję wszystkiego i nie mówię o wszystkim. Jest dobrze. I oby było też dobrze u wszystkich ;) ... tak, 'puszczam oczko' ;D.

 

Zanotuję tylko, że wczorajszy (środa) wieczór jak i nocka były super. Nie spodziewałam się. Co za emocje. Po takim czasie. Jejciu... <333.

 

PIOSENKA NA DZIŚ:

MARCIN KŁOSOWSKI - KIEDY CIĘ ZNAJDĘ (Official Video)

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

 

 

MOJE STRONKI:

.

FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
dawste Świetny wpis miło się czyta ^^ Zdjęcie super bardzo stylowo i uroczo.
13/05/2022 21:44:18
xavekittyx Bardzo dziękuję Dawidek. Tulkam za serdeczne słowa <333 :).
13/05/2022 22:05:36
dawste Miło mi również Aniu !!! <3
13/05/2022 22:09:42
xavekittyx <333
13/05/2022 22:12:55