Photoblog.pl

Załóż konto

Wirtualna ja... IMVU update ^^

Wyświetleń: 440

Hej :).

 

 

 

 

 

Zdjęcia w formie lookbook'a z dzisiaj ^___^.

 

IMVU ... aktualizacja wyglądu mojej postaci <3.

 

Jak już wcześniej postanowiłam, że będę tu dodawać jak coś się zmieni :).

Mój cel: 'być jak najbardziej realistyczną' :D.

Zastosowałam nowe rysy twarzy. Myślę, że teraz jest atrakcyjniejsza, niż poprzednio :).

Ogród ze sztalugą, malowanym obrazem i farbkami na stole. Bardzo do mnie to wszystko pasuje. Artystyczna dusza w artystycznym miejscu. Ostatnio sporo przesiadywałam nad pracami plastycznymi, grafiką. Minioną Wielkanoc miałam pełną malowania pisanek - nadrobiłam to zajęcie za wszystkie lata :D.

 

 

 

Ruszyłam w końcu z Insta :).

Ta wena do dodawania przyszła mi chyba wraz ogromnym szczęściem które mnie często spotyka. Zadowolenie potrafi dać dużo sił i motywacji ^^.

 

Miałam sen. Zgubiłam się w nieznanym miejscu, nie znając powrotnej drogi. Spotkałam kobiety, które planowały coś złego w moim kierunku. Udało mi się zmienić ich paskudne charaktery, w wyniku czego mnie polubiły. Ostatecznie znalazłam ścieżkę prowadzącą do mojego domu, w którym poczułam się bezpiecznie *.*.

Od dawna nie miałam takiej historii i czuję, że to raczej może mieć wpływ na przyszłość. Możliwe, że mam przeczucie. To może dotyczyć jakiś trudności, z którymi przyjdzie mi się zmierzyć i które przezwyciężę.

 

Ostatni spacer był bardzo przyjemny. 17 stopni na plusie. Przechodziłam obok rosnącej blisko akacji. Śliczne, żółte kwiaty. Gdybym miała aparat fotograficzny przy sobie, to bym porobiła typowo wiosenne zdjęcia. Nie pomyślałam, przeleżał w domu z naładowaną na full baterią XD.

Takie spontaniczne wyjście. Nie planowałam zdjęć. Nawet prawie umalowana nie byłam, zresztą nie widzę sensu robić makijażu pod maską (chyba, że oczy/brwi to tak) :P.

 

 

 

MOJE STRONKI:

.

 FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

 INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

 BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

 TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

 IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

 MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

 YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
annna97 o wow :)
15/04/2021 20:10:25
xavekittyx Dziękuję :).
16/04/2021 1:06:31
dawste Cudowna jest twoja postać na IMVU ;) Bardzo podoba mi się jej cały wygląd ma super styl.
Fajnie że zajęłaś się artystycznym pracami na Wielkanoc i ważne że było warto.
Cieszę się że masz talent ^^ Czasem już tak jest że coś się przyśni, ja rzadko pamiętam o czym śniłem. Oby zawsze twoje sny były miłe i radosne.
Fajnie że byłaś na spacerze :)
Kocham Ciebie Aniu :* :* :* ❤️❤️❤️
13/04/2021 22:54:28
xavekittyx Efekty 6-letniej pracy i modyfikacji nad moją postacią w IMVU, która jest wirtualnym odzwierciedleniem mojej osoby. Dużo mam w sobie cierpliwości i umiejętności w zakresie tworzenia w świecie grafiki czy też rysunku. Cieszę się Dawidku, że doceniasz i że podoba się Tobie moja twórczość ❤️. Bardzo dziękuję za miłe słowa :) :*.
Lubię wkładać swoje całe serce w to co wykonuję. Robię to z zamiłowania i jestem przepełniona pomysłami na swoje dzieła i na siebie też ^^.
Sny bywają prorocze. Dzięki mój kochany, że mi życzysz miłych/radosnych snów i wzajemnie dla Ciebie też życzę tego samego ❤️.
My lubimy spacerować... wiosenne słoneczko sprzyja nam i ciepłe temperatury też ❤️ :).
Ja Ciebie też kocham mój Misiuniu, najmocniej w świecie i jak to sobie mówimy, że będziemy ze sobą zawsze, na zawsze ❤️❤️❤️ :* :* :*.
14/04/2021 15:37:52