Photoblog.pl

Załóż konto

W stylu HARAJUKU / LOLITA

Kategoria:
Ave Kitty
Wyświetleń: 377

Hej :).

 

 

 

 

 

Foto z 04. 11. 2018 r. ^___^.

 

W stylu HARAJUKU / LOLITA <3.

 

Tu widać całą bluzkę, Wszystkie jej elementy załapały się na selfiaku :).

Mój aparat w telefonie cuda czyni. Sama go upatrzyłam kiedyś w sklepie i sprawdzając funkcje zakochałam się w swoim odbiciu. Potem po niedługim czasie dowiedziałam się, że ich produkcja została wstrzymana. I tak stał się dla mnie czymś wyjątkowym, magicznym lustrem ukazującym świat i ludzi w bajkowy sposób. Używam tylko czasami, bo wolę utrwalać otaczającą mnie rzeczywistość taką jaką jest naprawdę, jej detale nieprzefiltrowane lalkowym obiektywem ^^. Każdy ma swój ideał za którym podąża... moim są japońskie lalki i ich cukierkowa uroda <3.

 

 

 

Odmalowałam pazurki. Szykuję zdjęciowy update w najbliższym czasie :).

Ich długość jest chyba moim rekordem *.*.

Latami już przywykłam do długich i nauczyłam się żyć z nimi bezproblemowo. Są naturalne, dlatego też muszę bardzo uważać. Przyszłościowo myślę o zakupie całego sprzętu do robienia sztucznych i życiu bez zmartwień o nadłamania :P.

 

Całe szczęście, że PKS-y kursują. Bo to jedyna możliwość spotkań jak się mieszka daleko od siebie. Ostatni przyjazd był taki inny jak wszystkie poprzednie. Maseczki ograniczają mocno moje chęci przytulenia czy też przywitania się w sposób jaki dotychczas stosowałam. Ale najważniejsze przecież, że staliśmy koło siebie w realu i mogliśmy popatrzeć sobie w oczy na żywo. Dopiero u siebie w domu mogłam wyrazić w pełni swoje emocje, pozwolić sobie na więcej. Przesiedzieliśmy w zbliżeniach do końca dnia, zaspokajając swoje tęsknoty. Potem było trochę spacerów. Większość sklepów pozamykali, więc wędrówki po galeriach stały się krótkie i niezbyt ciekawe. Tak bardzo marzyło nam się wspólne odwiedzenie nowego sklepu Primark. Kiedyś na pewno musimy tam zawitać. Póki co najważniejsze są uczucia i to, że potrafimy o nie zadbać. Czasem ktoś zapyta o coś, ale nie lubimy się zwierzać z naszego prawdziwego życia i najczęściej się chlapnie coś na odczepnego żeby nie było zbyt głębokiego zaglądania w prywatność. Nam się znajomi z neta nie tłumaczą ze swoich związków szczegółowo, to niby czemu mieli by wiedzieć wszystko o nas. Czasami lepiej jak się nie chwalimy o swoich spotkaniach, nie powodując u nikogo ciekawości. Zresztą po co te pytania o spotkania. Wiadomo, że każdy w normalnym związku dąży do spotkań, których pandemia nie wyklucza. Teraz nawet jest taniej, są zniżki i połączenia bezpośrednio z domu pod dom. Także jak na razie nie trzeba się tłuc po dworcach :).

 

Ogólnie spoko. Wypiłam wieczorne cappucino, przy którym udało się ulepszyć sprawność laptopa. Za niedługo zacznę seans serialu "Przysięga", by dalej nadrabiać zaległości początkowych odcinków :).

Także przyjemnej nocki i miłej niedzieli :).

 

 

 

MOJE STRONKI:

.

 FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

 INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

 BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

 TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

 IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

 MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

 YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
dawste Śliczna focia :3 Stylowo i kolorowo :* :* :* Super jest twoja bluza z żebrami ❤️❤️❤️
18/04/2021 19:05:09
xavekittyx Dawidku mój kochany milutko, że podobam się Tobie ❤️. Lubię stylowo wyglądać tak jak i Ty ❤️. Bardzo dziękuję, ze tak uważasz... moja bluzka pasuje do twojej bluzy bardzo, też masz świetną ❤️. Tulkam i kocham za kochany komentarz i że jesteśmy dzisiaj, że zrobiłeś dla mnie dzisiaj super fryzurkę ❤️❤️❤️ :* :* :*.
18/04/2021 19:39:20