photoblog.pl
Załóż konto
Ważne!

Zdjęcie widoczne dla użytkowników posiadających konto PRO

Kup konto PRO
Souls at Zero
Dodane 22 SIERPNIA 2008 , exif
29
Dodano: 22 SIERPNIA 2008

Souls at Zero

Jak dusza romantyka może przemawiać wprost - starzec pomyślał by, że to nie możliwe, by się nie dało. A jednak. Są słowa i uczucia, których nie da się opisać słowami, a neologizmów nie zamierzam wymyślać. Prawdopodobnie, główny bohater tej historii - Kapłan - mógłby się zabić już jakiś czas temu, na wiele przeróżnych sposobów, ale coś go tu ciągle trzyma... Szczególnym uwielbieniem darzę ta notkę: http://www.photoblog.pl/wampiryst/15212884/lalka.html Choć jest krótka, mówi o tym wszystkim, co mnie spotkało, o tym co może się stać, jest esencją mojej duszy i wgłębia się w większość fragmentów mojego charakteru. Lecz co mi po romantycznej stronie mojej duszy, skoro nie jest ona doceniana przez płeć przeciwną w taki sposób jaki bym chciał? A może to we mnie leży problem? Może to wszystko dlatego, że jestem facetem i nie potrafię czytać między wierszami? Tak... Nie potrafię. Lubię gry słowne, ale w miarę oczywiste, za to kobiety mają talent do przeistaczania tak, aby w razie czego sytuacje odwrócić do góry nogami i zwalić na niewinny flirt, bądź żarcik. Zbyt bogaty w takie doświadczenia jestem, by dać się złapać w siatkę... Może to taka moja drobna paranoja, ale po tylu niepowodzeniach, nie jestem już chyba w stanie wykrzesać z siebie cokolwiek... Choć jebać to. Jestem po oddaniu krwi, a whiskey wzmaga moją szczerość - ja chyba k*rwa po prostu zbyt boję się zakochać, czy też tego że się znów nie uda. Tak k*rwa, boję się. Piszę to z pełną świadomością, bo szklaneczki whiskey poszły dopiero dwie i ledwo mnie rozgrzało. Ach, ile rzeczy do przemyślenia... Ile dylematów... I ciągle jedno pytanie, które zadałem, a na które dostałem niejasną odpowiedź od kart. Cóż za rozkoszna niepewność. Lecz ile muszę poświęcić? Wiem jedno. Chciałbym w końcu zaśpiewać z czystym sumieniem tą piosenkę: Everyday is a new day I’m thankful for every breath I take I won’t take it for granted So I learn from my mistakes It’s beyond my control, sometimes it’s best to let go Whatever happens in this lifetime So I trust in love You have given me peace of mind I feel so alive for the very first time I can’t deny you I feel so alive I feel so alive for the very first time And I think I can fly Sunshine upon my face A new song for me to sing Tell the world how I feel inside Even though it might cost me everything Now that I know this, so beyond, I can’t hold this I can never turn my back away Now that I’ve seen you I can never look away Now that I know you (I could never turn my back away) Now that I see you (I could never look away) Now that I know you (I could never turn my back away) Now that I see you (I believe no matter what they say) I feel so alive for the very first time I can’t deny you I feel so alive I feel so alive for the very first time And I think I can fly ------------------------ Amen dla was. --- Następna notka będzie uzależniać 50 notkę... Jak będę pisał następną notkę, będę już prawie pewien na czym stoję.

Komentarze

zakonnicawglanach jak taki mały chłopiec ;p
18/09/2008 15:53:37
maniekmeloelo Powolutku sie prowadzę dobrze:) czas mija w walce o lepsze jutro coraz precędzej przyjdz pogadac jak chcesz wiedziec wiecej:P
01/09/2008 16:04:37
maniekmeloelo ema romantyk jakies plany ze szkołami jakimis ?
28/08/2008 19:48:38
~sommerek71 No, ale juz nie masz dlugich wlosow ;( no dobra... bo to sie nie spieszy, wiesz.? dam Ci znac, don't worry, jeszcze bedziesz gwiazda mojego filmu, nie zapomnialam o Tobie :)
27/08/2008 12:19:28
xmonisx niewiem...
po prostu...
taka naturalność...

mrok

x]
26/08/2008 8:39:07
xmonisx wogóle uwielbiam to zdjęcie!
xd
25/08/2008 20:21:11
~rzapcia No to jak bedziesz na gg to daj znac. Pisalam do Ciebie, tak wiec moj nr masz.
Buziaki :*
25/08/2008 9:52:28
~rzapcia Nie mam zamiaru sie wtracac, bo to sprawa miedzy Toba a Dawidem. Ja moge ewentualnie powiedziec Ci co widze patrzac na cala sytuacje z boku. I wierz mi, ze wolalabym to powiedziec, a nie pisac w komentach na PB.
24/08/2008 15:48:52
xmonisx haha xd
genialne miejsce cooo ?? ;]
24/08/2008 12:39:10
wampiryst @rzapcia
nie znasz wersji dwóch stron - to nie wypowiadaj się proszę.
@xmonisx
Tyle to ja też wiem, ale czasem życie zbytnio się komplikuje. Dzięki za komenta ;-)
24/08/2008 12:17:15
xmonisx przyznam racje że tak jak ty bałam się ponownie zakochać żeby poźniej moich ucuć nie zdeptano.
ale teraz z moim chlopakiem jestem już pół roku
i zapowiada się na więcej...
bałam się na początku w ten związek bardziej angażować lecz spróbowałam
dałam się ponieść emocjom
a jak to mówią?
poszłam za głosem serca ;)
wiesz jak nie spróbujesz to się nie przekonasz
a co Cię nie zabije, to Cię wzmocni...
23/08/2008 11:36:51
rzapcia Najpierw zapanuj nad przyjaznia, a dopiero pozniej nad miloscia.
23/08/2008 8:22:18

Informacje o wampiryst


Inni zdjęcia: Bocian czarny slaw300Teraz i na wieczność samysliciel3527.7 idgaf94Dno i odbitka pamietnikpotworaOSTATNIE KSIĘŻYCOWE ŚWIATŁO xavekittyxTo nie reklama. ezekh114;) virgo123Patrz pod nogi bluebird111548 akcentovaNA DOBRANOC :) halinam