Photoblog.pl

Załóż konto

2016/08/30   

 

« następne   poprzednie »
"Może myślisz sobie; "A jeśli jestem z niewłaściwą kobietą lub niewłaściwym mężczyzną?" To bardzo ważne pytanie. Oczywiście, że musisz wybrać odpowiednią kobietę lub odpowiedniego mężczyznę.
A co to znaczy właściwa kobieta czy właściwy mężczyzna? To ktoś, kto chce iść w tym samym kierunku, co ty, ktoś, kto ma podobne do ciebie poglądy i wyznaje podobne wartości - duchowe, fizyczne, psychiczne, ekonomiczne i wszystkie inne.Jak rozpoznać odpowiedniego partnera?
Wyobraź sobie, że jesteś mężczyzną, a kobieta ma zamiar cię wybrać.Skoro istnieją setki kobiet rozglądających się za mężczyzną, a każda z nich bierze cię pod uwagę, dla ilu z nich będziesz odpowiedni?Nie wiadomo. Dlatego musisz poznawać, badać i podejmować ryzyko.Ja mogę ci tylko powiedzieć, że kobieta odpowiednia dla ciebie to ta, którą kochasz za to, jaka jest, kobieta, której ani nie musisz, ani nie chcesz zmieniać. To jest właściwa dla ciebie kobieta.Jeśli będziesz miał szczęście, znajdziesz odpowiednią dla siebie partnerkę i równocześnie staniesz się odpowiednim dla niej mężczyzną.Będziesz właściwym mężczyzną dla niej, jeśli pokocha cię takim, jakim jesteś i nie będzie chciała cię zmieniać. Nie musi ponosić za ciebie odpowiedzialności, może wierzyć, że będziesz taki, jak twierdzisz, że jesteś,taki, jak się przedstawiasz. I sama będzie tak uczciwa, jak to tylko możliwe, ukaże ci się taką, jaka jest naprawdę. Nie będzie udawać kogoś, kim nie jest, co wkrótce i tak sam byś odkrył.Ktoś, kto cię kocha, kocha cię za to, jaki jesteś. Jeśli ktoś próbuje cię zmieniać, znaczy, że nie jesteś osobą, której pragnie[R.Miguel]

On? Ma swoje dziwactwa, kocham je... Jest inny.Jest idealny.Dzień dobry Kochanie...
1 komentarz
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika vaaniillaa.
padholder  - 27/09/2016 2:59:23
k a p i t a l n e

Najnowsze wpisy

Wpis vaaniillaa

 

Wpis vaaniillaa

 

Wpis vaaniillaa

 

Wpis vaaniillaa

 

Wpis vaaniillaa

 

Wpis vaaniillaa

 

Wpis vaaniillaa

 

Wpis vaaniillaa

 

Wszystkie wpisy