Irlandia .. Niezapommniane, niesamowite, mega rodzinne, w mega świątecznej atmosferze, święta w Irlandii 2/3 lata tamu :))
Nie, nie. To nie jest widok na nasz dom :) Z podwórka za domem na czyjąś 'farmę' :D
"Święta Bożego Narodzenia to dla mnie okres, w którym wszystko jest BARDZIEJ. Człowiek bardziej dąży do tego, żeby było tak, jak trzeba, a nawet lepiej. Dokładniej sprząta mieszkanie, bardziej stara się w kuchni. W święta ma się większe zapotrzebowanie na radość, spokój, bycie z drugim człowiekiem. Bardziej pragnie się: uśmiechu, dobrego słowa, szczerości. Łatwiej się także na wszystko zdobyś. Przyznać do tego, że się komuś dobrze życzy. Podzielić się. Nie tylko opłatkiem. Zwykłe rzeczy bardziej cieszą. Ale bardziej też bolą wszelkie odstępstwa od tego piekna. Mocniej dokucza samotnośc, bardziej irytuje złośc, nieludzkość. I oby też większe budziło to współczucie, bardziej motywowało do (przeciw)działania, okazywania większego serca rodzinie i ludziom mijanym na ulicy.."
~Z gazetki szkolnej-GLOSA
Najszczersze życzenia płynące ode mnie, byłyby takie indywidualne. Każdy ma inne potrzeby, marzenia etc. Jednak moje marne wypociny czyta ogół ludzi. Znanych mi, lub nie. Dlatego wszystkim czytającym życzę na święta dużo zdrówka, aby były spędzone w taki sposób jaki sobie wymarzycie! Sylwestra na maxa, ale z umiarem (w zabawie i piciu :)). A na Nowy Rok spełnienia wszystkich marzeń! Żeby był udany, (jeszcze) lepszy od tego, mijającego i przynosił wzloty, ale też drobne upadki, żebyśmy po każdym drobnym upadku mogli się wzmacniać i nie być stuprocentowymi ideałami, bo życie polega na dążeniu do celu, spełnianiu marzeń, udoskonalaniu swoich dobrych stron i wyeliminowniu tych złych :))
Inni zdjęcia: :* patki91gdPodobny ? raffaelloJeszcze Panna purpleblaack... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24