photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 13 KWIETNIA 2015

hello,

Czuje się jakoś chujowo. Nie wiem czy to przez ból brzucha, czy taki mam humor. Nie idę jutro do szkoły. Mama jeszcze nic nie wie, ale się dowie. Dzisiaj też mnie nie było.

Nie chce nikomu robić na złośc. Przynajmniej na tę chwilę. Plany się zmieniają, więc też coś mogę zrobić innego. Ludzie są fałszywi. Coraz częściej się o tym przekonuje. Najlepsze w tym wszystkim jest to,że sami nie widzą swoich błędów. Wytykają palcami gorszych, bo podobno są lepsi. Ogólnie mam z nich beke. Nie chcę się wtrącać w kogoś życie, ale czasami ludzie nie mają serca. Nie mówię,że jestem idealna. Jednak szanuje ludzi, którzy są inni. Tacy już się urodzili. Tolerancja przedewszystkim :) 

Śmieszą mnie Ci, którzy tak cholernie obrabiają nam dupe za plecami. Najlepsze w tym jest to, że fałszywie się uśmiechają. Pozdro dla nich (y) . Jak już to robią,to może dyskretniej. Ludzie mają uszy. 

 

Polecam tę piosenkę. Lubie starsze kawałki. Potrafią oddać więcej uczuć, niż dzisiejsze puste słowa. 

https://www.youtube.com/watch?v=gCadlN8fexk - <3 

 

 

 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika trololek.

Informacje o trololek


Inni zdjęcia: 1534 akcentovaHejo milionvoicesinmysoulStary Land Rover bluebird1113 / 07 / 25 xheroineemogirlxHehe atylkomnieekochaaj:) dorcia2700;) patrusia1991gdWszystkie dzieci nasze są bluebird11Le dimanche quenJa nacka89cwa