photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 13 LUTEGO 2013

Hiszpańskie truskaweczki ^^

Postanowiłam podzielić się z wami moimi kolejnymi refleksami na temat życia. Ostatnio obejrzałam bardzo inspirujący filmik : Co, gdyby pieniądze nie miały znaczenia (polecam, można go znaleźć na youtube pod tym tytułem). No własnie, co gdyby pieniądze nie miały znaczenia ? Czy robilibyśmy to co teraz robilmy ? Marnowali pół życia w szkołach, których nienawidzimy, które niczego nas nie uczyą i zabijaj naszą kreatywność, po co ? Tylko po to żeby mieć papierek ? który tak naprawdę nie świadczy o niczym... Potem czy marnowalibyśmy 8 godz każdego dnia w pracy której nienawidzimy ? A może zajęlibyśmy się czymś co kochamy ?

Teraz powróćmy do naszej rzeczywistości, pieniądze są ważne bez nich nie mielibyśmy z czego żyć. Ale czy to oznacza, że mamy marnować nasze życie, żeby zarabiać żeby móc żyć ? Nie uważacie, że to bez sensu. Można przecież żyć tak, znaleźć taką pracę, dzieki której każdy kolejny dzień będzie przygodą... Myśleliście kiedyś o tym, co naprawdę chcecie robić w przyszłości ? Nie o tym co powinniście, co inni każą wam robić, tylko o tym co chcecie ?

To będzie niesamowite jeżeli chociaż jedna osoba to przeczyta i znastanowi się przez kilka sekund nad swoim życiem.. Podczas pisania tej notki, jakoś zgubiłam myśli, więc jest trochę niepoukładana. Tak jak ja ostatnio, za dużo przemyśleń na raz, nie potrafię skończyć jednej myśli, bo już zaczynam następną. 

 

 

Hiszpańskie truskawki, hiszpania, hiszpanie... 4 słowa tyle piękna.

Komentarze

~adixxx Hiszpanie ? ;)
21/02/2013 12:09:17

Informacje o toniesamowite


Inni zdjęcia: ** szarooka9325Nic chasienkaUrlop szarooka9325:) dorcia2700Feelings pamietnikpotwora1519 akcentovaSoczki i piwko. ezekh114:) tezawszezle;) virgo123Komnata grobowa bluebird11