photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 18 PAŹDZIERNIKA 2012

come back again.

Ojej, znowu zagubiłam się gdzieś wśródcodziennych obowiązków i nie zaglądałam na fotoblożka. ;D 
No cóż.. sporo się zmieniło, rzekomi kiedyś bliscy ludzie stali się wrogami, kontakty się pourywały, ale jak to się mówi - takie życie ;)
Najwidoczniej tak miało być i nie da się z tym nic zrobić, nawet jakbym bardzo chciała. 
Przecież świat i życie jest piękne tylko ludzie to kurwy, przekonuję się o tym z dnia na dzień coraz bardziej ;) 

 

Szkoda tylko, że jak jak zwykle chowam wszystko w sobie, a przy najmniejszym impulsie najzwyczajniej w swiecie pękam. Z nikim się nie podzielę tym, co siedzi mi w głowie, bo przcież po co inni mają wiedzieć, no tak.. Szkoda też, że Ty jak zwykle wszystko doskonale ukrywasz, a ja jednak mimo swojej silnej woli nie zawsze potrafię. Zawsze byłam zdania, że czasem trzeba odpuścić i wyciągnąć rękę, bo więcej można zyskać niż tracić. Trzeba pierdolić to, c powiedzą inni, aczkolwiek w tej sytuacji chyba jednak nie powinnam. Wolę już czekć aż do samego końca, może wtedy się przyznasz jak to było naprawdę przez całe życie. 


 

Zdjęcie z Sarą z wakacji. <3 
Swoją drogą najlepszych wakacji ever, nawet mimo wsyzystkich akcji, odjebania i tego, co to wszystko za sobą pocignęło, niekoniecznie z mojej winy ;)
Najważniejsze, że się wybawiłam chyba za wszystkie czasy, niczego nie żałuję i mam zajebisty kontakt z udźmi, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Wiem, że oprócz taty oni też na mnie czekają i zawsze mam do kogo wracać, a to jest takie cudowne uczucie. ;) 
Dziękuję ;) <3 


 

 

 

ask.

Komentarze

~siarax2 ej a tak pozatym hahah to zobacz jakie boskie usmiechy mamy :D i to sie liczy hahaha :D
22/10/2012 22:27:25
tinuska15 no, bo zdjęcia z zaskoczenia zawsze są najlepsze, haha ;D
23/10/2012 16:17:32

~siara uwielbiam to zdjecie <3 normanie nienormalnie jest boskie ! :D i nie masz za co dziekowac :D na ferie bedzie to samo mimo to ze ja nie bede miala ferii :D muhahahahah :D
22/10/2012 22:26:59
tinuska15 wiem i na to liczę, już niedługo zacznę odliczać dni do tych ferii ;D
też je uwielbiam, dlatego jak tylko będę miała kasę to trafia do tych, które na pewno wywołam ;) <3
23/10/2012 16:17:16

Informacje o tinuska15


Inni zdjęcia: ;* szarooka9325Bluszcz wildsebol... szarooka9325Krakowskie Fikary wittchen3Kwiatki wswieciezdjec:) dorcia2700Łańcut zakochanymotylek300Z Maćkiem :* patki91gd1175 akcentovaKlasowe synka natalka89rok