Dzień dobry.
Dzisiaj byłyśmy z Agacią na niesamowitym i spektakularnym wydarzeniu jakie miało miejsce w naszym cudownym mieście - Święcie Baniek. Chwile spędzone na tym uroczym podwórku między menelskimi kamienicami zrobiły na nas duże wrażenie i z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci, dlatego też uznałyśmy, że są one godne opisania na tej wspaniałej stronie (o której istnieniu wczoraj sobie przypomniałyśmy).
Bez wahania ośmielam się stwierdzić, że widok tysiąca baniek błyszczących w słońcu był jednym z piękniejszych jakie me oczy miały szansę widzieć. Było to doznanie tak nieziemskie, że aż brakuje mi słów aby je godnie opisać.
Dlatego w tym miejscu zakończę już tę szaloną notkę - nic dodać, nic ująć, zdjęcie w pełni oddaje ten niepowtarzalny klimat.
Pozdro!