>
Bo zycie jest trudne, zbyt trudne
Czasami mam go dosyc ...
[ M ]
Komentowanie zdjęcia zostało wyłączoneprzez użytkownika swirush.
Inni zdjęcia: tss toujourspurJa pattusia91gd;) pattusia91gdPatki pattusia91gdTaka Ja :)) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd:) pattusia91gd1865 akcentovaParafia św Piotra i Pawła bluebird11