>
dobrze wspominam tamten dzień spędzony z moimi dziewczętami. :* jesteście cuuuuudowne, nie da się was nie lubić! psuujecie mnie bardzo mocno, ale lubię to! będąc razem przynajmniej wszystkie zapominamy w tym czasie o naszych małych, wielkich problemach i świetnie się wspólnie bawimy :) weronika, chrzana! <3
nie macie ludzie pojęcia jak bardzo się cieszę, że wychowawczyni jutro już wraca, że w końcu wróci nasz polski, że w końcu będą normalne lekcje. Wiadomo, że były plusy pobytu na zwolnieniu, bo lekcje były skrócone, tak jak np. dziś, ale z biegiem czasu stało się to bardzo męczące, a zwłaszcza te beznadziejne zastępstwa.
mój słodki Potworkuuu! <3
Inni użytkownicy: lara345xxxproprolhellyeahphotophoenix83bezdomnysarmataolakrawczuktom4721lovelive22acojesliklaaaaaaudia99
Inni zdjęcia: 1863 akcentovaKwiaty rela12Dni Inowrocławia :) photoslove259.6.26 rena1ch4nSwans darren1980:) dorcia2700tyłem ja ns35:* pattusia91gdZamkowo acegKarbówek pattusia91gd