takasobiefajnaja
tak, trzy :) my też je wzięliśmy :) mały strasznie płakał, dwa razy tak się zaniósł, że obracaliśmy go, ale na szczęście po szczepieniach od razu padł i spał przez 3 godziny :)
sstass
Ja na pierwsze zle zareaguje mogę potem przejść na te płatne i zrobić je dwa za jednym zamachem i z głowy, a nie będę płacić za cos co kwat darmowe i tal samo dziala. A po tych płatnych tez może zle znosić. Położna mi odradzila brać płatne. Ale zobaczmy. A położna miałam od rzeczy i jedna która nie trula mi i karmieniu piersią jakie to super. Wiele mam przez to ma dzieci z za małą waga. U mjie to smap by było gdyby nie mm. Bo moje mleko sama woda. Staś pił całą butlę o dalej płakał. Po mm spal zadowolony:-)
13/11/2015 9:59:33
takasobiefajnaja
Zgadzam się z tobą ;) a i tak nie będą pamiętać czy zostali ukłuci 3 razy czy 1.. i tak będą przy tym płakać i tak :) Mi właśnie też położna odradziła brać płatne, powiedziała, że dziecko bez problemu wytrzyma trzy ukłucia, bo kiedyś nie było tych skojarzonych i też ludzie żyli :) a no i te stare są sprawdzone, bo mamy je my, nasi rodzice, a tamte niedawno weszły dopiero :)