Zdjęcie całkowicie odbiega od mojego obecnego stanu ducha. Jestem całkiem wesoła , jutro nie idę do szkoły, jadę polować na policjantów do tego głupiego konkursu. Tak konkurs na '' najlepiej uwędzonego policjanta'' , nie no żartuje '' Policja w obiektywie'' . Do wygrania co prawda jakieś marne cyfrówki, ale zawsze mogę sprzedać ( chodź wątpię, że mam szanse ) i dołożyć sobie do obiektywu. Gadam właśnie z Dorą i zarzuciła ona mądrą myśl '' Nie mamy psa i nie umiemy go obsługiwać '' a ja na to '' ale ja mam 4 psy '' no i fajnie jest generalnie. Uwielbiam te nasze mądre rozmowy.
Obczajcie to, że działa mi edytor, to takie ... nie wiem nawet jak to ująć . Mogę sobie zrobić ten głupi ENTER i dodać cytat i oh no nie mogę opanować swej radości.
"Nie pozwól mi zapomnieć. Przypominaj mi nieustanie [...], chyba, że i Ty się zapomnisz. Jeśli tak, to mi nie przypominaj. Takie zapomnienie może się zdarzyć. "