Photoblog.pl

Załóż konto

żyć, kochać, przeżywać. Bafka ;* 
zapisz

Dodane 4 LUTEGO 2018
Wyświetleń: 1751

Kocham mojego najwspanialszego na świecie konia :)

Może nie jest koniem idealnym, bo na dobrą sprawę takie to chyba nie istnieją - jak ludzie, ale tym swoim specyficznym i jedynym w rodzaju zestawem cech uczy mnie, jak mam być lepszą od samej siebie i dla niej. Jak dodawać jej odwagi i być dla niej wsparciem. Jak być subtelną. Niesamowite. To nie przypadek, że jesteśmy razem :) Ja to wiem.

Nie jest koniem idealnym, ale jest dla mnie jednocześnie idealna. I to nie sprzeczność. Albo po prostu rozumiem ją i akceptuję w pełni taką, jaka jest, a przy okazji staram się być dla niej i poznawać z nią świat, nasze nowe możliwości.

Mieć takiego czterokopytnego przyjaciela, dzięki któremu odkrywa się siebie cały czas od nowa - bezcenny dar i szczęście. Niekończący rozwój osobisty pod okiem mentora :)

 

_____________________________________________________________________________

 

 

"Fakt, iż głównym czynnikiem umożliwiającym osiągnięcie szczęścia jest stan naszego umysłu, nie oznacza oczywiście, że nie musimy zaspokajać podstawowych potrzeb związanych z naszą cielesnością - potrzeby pożywienia, ubrania i schronienia. Kiedy jednak zostaną one zaspokojone, nie potrzebujemy już więcej pieniędzy, większych sukcesów czy sławy, doskonałego ciała czy nawet doskonałego partnera - już teraz, dokładnie w tym momencie, posiadamy umysł, czyli wszystko, czego potrzebujemy do osiągnięcia pełnego szczęścia."

 

 

"Jeśli problem jest do rozwiązania i możesz coś zrobić, nie ma potrzeby by się martwić.

Jeśli nie jest możliwy do rozwiązania, martwienie się nie pomoże."

                                                           Dalajlama XIV

 

 

 marzec, marcu, wiosno, czy to Ty?

 

 

 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika quiosque.