Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 28 CZERWCA 2017
Wyświetleń: 114

Dziś w pracy miałem mieć rozmowę roczną. Co mnie zdziwiło, trochę się zestresowałem przed, ale to był pozytywny stres;) Rozmowa jednak się nie odbyła i została przełożona na jutro rano, więc trzymajcie kciuki by wszystko poszło po mojej myśli;-) Będzie bardzo poważna, więc przewiduję, że wynik będzie albo satysfakcjonujący albo totalnie nie...

 

Moje samopoczucie chyba jest już dobre;) ..w sumie to na pewno:) Każdy czasami ma gorsze dni, ale dobrze że mijają;)

 

Od dłuższego czasu czułem, że trafiłem na bratnią duszę!;) Teraz już wiem to na pewno;-) Na dzień dzisiejszy jednak bałbym się chyba wejść w coś więcej niż relacja przyjacielska. Co ciekawe ona ma tak samo jak ja, zresztą nie tylko z tym tylko prawie ze wszystkim!;)

 

Ciekawe jakie samopoczucie będzie jutro na koniec dnia, po pracy... choć teraz w sumie wiem, że niezleżnie od tego jak pójdzie to będzie dobrze, bo teraz się dobrze czuję =)

 

Ostatnio zrobiło się trochę wolengo czasu, aż czasami nie wiem jak go zapełnić ;-)

co prawda tak wyszło, że przez ostatnie 2 tygodnie nie narzekam, bo co drugi dzień wracałem po północy do domu, bo to albo jakiś koncert jest, albo film ze znajomymi, albo coś równie ciekawego;)

..ale co drugi dzień się zatanawiam na co dziś przeznaczyć popołudnie, trochę to dla mnie nie naturalne;)

 

Jakieś pomysły poza graniem na gitarze, czytaniem książek, robieniem zdjęć i słuchaniem muzyki? ;> ...wykluczyłem te rzeczy, bo to wszystko robię i tak praktycznie codziennie ;)

 

Pozdrawiam i miłego wieczoru! ;) M.

 

P.S. Zdjęcie z 01.06.2017.

---

Dziś coś czego dawno nie słyszałem:

https://www.youtube.com/watch?v=w0v9gmJAIxs

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika pyraminxer.
aidablue Trzymam mocno kciuki :)
Wiesz, wszystko ma swój czas i miejsce więc nie ma sensu nic przyspieszać czy zmieniać na siłę jak jest dobrze tak jak jest. A kto wie, może jeszcze życie Was czymś pozytywnie zaskoczy.
Fajnie że miłe spędzasz czas i nie nudzisz się :)
Pozdrawiam :)
29/06/2017 12:32:56