Photoblog.pl

Załóż konto

 

2012/11/07   

Coś z niczego.

« następne   poprzednie »
Coś z niczego.

Witam.

Choć praktycznie tego nikt nie czyta , dla usób zainteresowanych moim photoblogiem przepraszam że ostatnio nic nie dodałam. Postaram się być tu częściej , częściej dodawać notki :)

Wsumie to nie mam pojęcia co napisać Wam tutaj żeby Was nie zanudzić na śmierć.

Miałam wczoraj urodziny... nic specjalnego. Cłay ten tydzień jest taki męczący. 

Przypominam o tym , że jeżeli macie jakikolwiek problem śmiało możecie pisać.

Służę pomocą .

Przypominam email  : 

[email protected]

 

 

 

 

Nie zrozum mnie źle , ja Ci wierze ty też jesteś dla mnie równie ważny po mimo tego że teraz nie jest między nami najlepiej . Od samego początku , gdy zaczeliśmy ze soba pisać wiedziałam że coś jest w Tobie wyjątkowego. I teraz gdy zobaczyłam twój opis poczułam się jak kompletnie obca Ci osoba ,ja się zakochałam w Tobie i choć sobie powtarzam ciągle żebym się ogarneła bo to i tak nic z tego nie będzie to nie jest łatwo , tak mi zakręciłeś w głowie a ja niestety jestem za bardzo uczuciowa i za szybko można powiedzieć się zakochuje i pewnie przez to mam teraz takie życie... 4 związki i wszystkie są nieudane... zresztą ten temat nie ważny , ważny jesteś dla mnie ty tu i teraz i zawsze będziesz. I proszę czytając to weź sobie moje słowa do serca bo jest to dla mnie ważne abyś to dobrze zrozumiał . Ja nie chce kończyć z Tobą znajomości bo nie wytrzymam po prostu nie wytrzymam nie dam rady nawet jednego dnia bez twojego pisania... bez naszego wspolnego pisania , i tak jestem jakąś dziwną nastolatką , jeszcze nie znasz mnie tak dobrze ani ja CIEBIE. I nie bede Cie oceniała jaki jesteś a jaki nie jesteś choć pozytywne twoje cechy mogę , bo jesteś uczuciowy , szczery masz w sobie takie coś kto nikt inny nie ma. tyh cech jest naprawdę dużo , i kocham Cię za to jaki jesteś a nie za za jak wyglądasz. Nie chce też żebyś mnie uważał za tą która nie wie czego w życiu chce. Wiem co chcę , chcę dążyć do tego aby być najlepszą tancerką by rodzice mnie kiedyś zaczeli doceniać za to czego oni nienawidzą po prostu niestety życie mnie postawiło w takiej a nie w innej sytuacji... Kocham Cię. Choć wiem że dzieli nas bardzo dużo , wiem że pewnie to długo nie potrwa ale mimo wszystko nie zrezygnuje z Ciebie.            - Teskt pisany przeze mnie do ważnej mi osoby.

 

7 komentarzy
angelikabomisienudzi  - 07/11/2012 16:38:14
notka zaje, najlepszego, spóźnione <3 ;*
pomocsieliczy - 08/11/2012 14:05:03
; 33
Dziękuje :)
angelikabomisienudzi - 08/11/2012 14:34:26
proszę :3

uwielbiamzycie  - 07/11/2012 15:48:09
oj cudowne kubki i notka też : )

Wpadnij, może akurat cię zainteresuje mój blog. Dopiero zaczynam, fajnie by było gdybyś napisała w komentarzu pod wpisem co o nim myślisz ! :)
http://spelniajmymarzeenia.blogspot.com/
pomocsieliczy - 07/11/2012 20:28:27
; )

zakochanaa22  - 07/11/2012 18:48:51
Skarbb <3 .
` Notka cudowna , szczerze mówiąc popłakałam się czytając to . -,-
Ale pamiętaj , nigdy się nie poddawaj. !
W życiu trzeba walczyć do samego końca. ; *

Poradzimy sobie ! <3 . : * : *
pomocsieliczy - 07/11/2012 20:22:20
; 33 Dziękuje skarbie :) :)
Poradzimy ; 3

Najnowsze wpisy

Pustka. Samotność.

 

Papierosy.

 

życie.

 

O wszystkim i o niczym.

 

Miłość na odległość.

 

Dwulicowość.

 

Coś z niczego.

 

Motocykle !

 

Wszystkie wpisy