>
Hejoooo .
dziś się mega nie wyspałam i myślałam że ten dzień w pracy się nie skończy tak się dłużyło .
Ale w końcu wybiła 14;30 na szczęście !
po pracy zrobiłam obiadek , teraz odpoczywam zaraz lecę się wykompac i ogarnąć parę rzeczy :)
Ogólnie nic mi się nie chce . Mój brat dziś odebrał klucze do swojego mieszkania mega się ciesze! W piątek idziemy zobaczyć co i jak tylko mu współczuję tego grubego remontu Z jednej strony to fajne ale z drugiej nie :D
milego :*
18 godz. temu
3 dni temu
5 dni temu
6 dni temu
6 CZERWCA 2026
2 CZERWCA 2026
1 CZERWCA 2026
31 MAJA 2026
Wszystkie wpisy