Photoblog.pl

Załóż konto

Życie, opisywane tysiącami liter 
zapisz

In your head.

Wyświetleń: 450

https://www.youtube.com/watch?v=lJmOIHb0hGA

 

Życie jest tak bardzo przewrotne. Jeszcze do niedawna myślałam, że można tak wiele samemu. Dzisiaj stanowczo zmieniam zdanie. Można osiągnąć wiele, jeśli ma się na to fundusze i ludzi którzy wspierają nas z całych sił. Zawsze wychodziłam z założenia, że sama sobie świetnie ze wszystkim dam radę. Niezależna kobieta, która potrafi prawie wszystko począwszy od naprawienia złamanego paznokcia do naprawienia kranu. Tylko kiedy przychodzić walczyć z chorobą człowiek nagle traci całą moc. Życie zaczyna śmiać Ci się w twarz i nie wiesz co masz dalej zrobić. Usiąść, płakać czy iść się od razu zastrzelić.

Stanąć na rozdrożu jest łatwo, gorzej wybrać drogę która należałoby pójść. Przecież nie można wiecznie stać w miejscu.

Wiem, że jestem jedną z nielicznych osób które po prostu ktoś chroni. Ktoś czuwa nade mną i ma mnie w opiece. Głupie ale tak bardzo życiowe.

Zawsze kiedy mam tak przekichaną sytuację życiową nagle znajduje się rozwiązanie. Mówią, że dobro wraca i w tym miejscu mogę powiedzieć, że to naprawdę tak działa.

Żeby zapalać innych samemu trzeba płonąć, więc wstań i idź do przodu.

Ostatnie sytuacje pokazały mi jakie życie jest cenne. Uświadamiam to sobie z każdym kolejnym porankiem kiedy mogę wstać z łóżka, napić się świeżo zmielonej kawy i po prostu cieszyć się tym że jestem. Mało istotne dla niektórych? Możliwe. Doceniam to.

Doceniam również to, że mam przy sobie ludzi którzy mnie wspierają i motywują by iść do przodu kiedy nie ma na to siły. Jestem im bardzo wdzięczna za ich obecność. Żebyście nie myśleli, że jestem samolubna. Motywuję ich bardziej. Gnam ich do celu. Tak długo pracują na pewne rzeczy i odpuszczają na samym końcu. Dlaczego? Bo na końcu zawsze jest najciężej i trzeba dać z siebie dwa razy więcej.

Ludzie często mówią, że nie mają czasu na realizowanie swoich marzeń. To nie jest prawda! Każdy ma czas by spędzić czas przed komputerem, telefonem to dlaczego nie może poświeć czasu na zrealizowanie swoich ukrytych pragnień?

Rozmyślam o tym, jak można nie mieć czasu dla rodziny? Znacie moje zdanie w tym temacie. Nagle okazuje się, że jesteś śmiertelnie chory a szanse na przeżycie są nikłe. Co robi rodzina? Wystawa Cię do wiatru. Jak tak można ja się pytam? No jak?

Jeśli nie znajdziesz wsparcia u obcych to jesteś spisany na straty. Okrutne ale prawdziwe. Tak bardzo prawdziwe, że poczułam na twarzy patelnie z potrójnym dnem! Tragedia!

Gdzie jest w Nas ta dobroć, cierpliwość, wyrozumiałość i WSPARCIE?

 

 

"Życie jest za krótkie na kiepski seks i nieszczęśliwe związki."

~pomocniczawrozkjestestam Co jest Wróżko?1 Co się dzieje?
06/08/2018 21:00:48