Photoblog.pl

Załóż konto

Życie, opisywane tysiącami liter 
zapisz

You.

Wyświetleń: 301

https://www.youtube.com/watch?v=iS6ywB3x0l0

 

Po raz kolejny pada śnieg. Po raz kolejny jesteśmy razem. Dla mnie to abstrakcja. Jeszcze 17 dni temu nie zamienilibyśmy ze sobą nawet słowa. Dziś? Siedzę w tramwaju i odliczam minuty do kolejnego spotkania. Uwielbiam z Tobą rozmawiać. Dlaczego? Banalnie proste. Potrafisz mnie wysłuchać i słuchać. Sprawiasz mi tym wiele radości. Mam nadzieję, że dzisiaj zatańczymy. Obiecałeś mi to ostatnio. Jestem ciekawa tego doświadczenia. Jeszcze tego nie robiłam, ale wiem, że z Tobą warto. Czekanie na Ciebie to przyjemność. W żadnym stopniu nie dokucza.

Wyjazd może okazać się strzałem w dziesiątkę. Dlaczego? Pokaże czy warto dalej w to wszystko iść. Przekonałeś mnie swoim ciepłem w przeciągu kilku godzin, a teraz dajesz krok do tyłu. Nie cofaj się bo warto iść do przodu. Stałeś się częścią dnia codziennego. Zajmujesz niewielką cześć z tyłu mojej głowy.

Moje całe życie opiera się na czekaniu, więc jak jeszcze trochę poczekam to nic się nie stanie. Mam w tym swój cel. Opłaca się to zrobić. Na wartościowych ludzi warto długo czekać. Zawsze. Możesz poddawać się po drodze i mówić, że masz dość. Wszystko ma jakiś sens.

Kiedyś poznasz mnie w 99%. Powiesz mi wtedy czy jesteś dumny z tego co odkryłeś i czy Ci to wystarcza. Tylko strach nas paraliżuje by pójść dalej. Ty się nie boisz. Chcesz mnie poznać, ale masz dylemat. Niedługo spojrzysz inaczej i sam zadecydujesz.

Gdy Cię obserwuję jesteś poważny, ale lubię gdy uśmiechasz się do mnie mimowolnie.

 

"Każdy ma prawo otaczać się ludźmi którzy wprowadzają dobre zmiany"

 

W.