photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 26 LISTOPADA 2011

26.

klikać " fajne " .


 

już nie sprzątam u siebie w pokoju , bo po co . i tak nie wpadniesz niespodziewanie , nie rozwalisz się na moim łóżku i nie zażądasz wielkiego buziaka . rano nie pociągam rzęs tuszem , bo przecież i tak wiem , że nie spotkam cię przypadkiem na jednej z ulic . zapominam o telefonie , bo przecież już nie napiszesz . zatykam uszy i nie chcę nic słyszeć bo i tak wiem , że już nigdy nie podejdziesz i nie szepniesz : - moja .

*

- Chodzi pogłoska, że jestem boska.
- Chodzi bajka, że jesteś dupodajka.

*

- Pijesz?
- Nie.
- Palisz?
- Nie.
- Bierzesz prochy?
- Nie.
- To co ty w gimnazjum robisz?

*

Drogi mężczyzno. Twoj penis nie jest jak nos Pinokia. Nie staje sie dłuższy za każdym razem gdy kłamiesz.

*

w miłości nie chodzi o kilometry, wiek czy choćby płeć, to tylko bariery,wystawiające nas na próbę, bo w miłość najważniejsze jest uczucie i bezgraniczne zaufanie do siebie na wzajem.

 *

-"kobiety przed okresem są znacznie bardziej drażliwe"
-widzisz tato? to dlatego czasem jestem taka wredna.
-czasem?! dziecko, ty tak od urodzenia masz.

*

- proszę Pani, co zrobić, jeśli komuś wychodzi pała?
- Kupić większe spodnie.

*

zmieniam zdanie co pięć minut, a humor jeszcze częściej. jestem beznadziejna, i pojebana. cześć.

*

"- masz fajke? - nieee!" - największy kurwa egoizm świata!

*

Powiedział , że gdy jest obok niej nie istnieje dla niego nic . Jakby byli tam tylko oni , cisza i pusta . Po czym zagłębiając się w jej ciemnych oczach musnął jej wargi .

*

Przyjdzie taka, zakręci dupą i myśli że ma każdego. KURWA PRZYKRE TO JEST !

*

- Przecież nie byłem aż tak pijany!
- Stary, chciałeś zjeść jabłko z mojego iPhona.

*

ciężko jest być zajebistym , ale znoszę to z podniesionym czołem .

*

Kobiety są piękne i wkurwiające . piękna nie jestem , więc wkurwiam podwójnie .

*

Faceci postrzegają dziewczyny jako dziwki, które tylko należy przeruchać i zostawić, a to wszystko przez takie kurwy jak ty.

*

A on dumnie chodził po szkolnych korytarzach pokazując wszystkim dziewczynom malinkę by wiedziały że należy do innej .


Komentarze

opisyipomoc klikam "fajne"
i dodaje ;D
zapraszam do mnie ;)
30/11/2011 16:44:38
truskawkowytymbarkx3 ; >>
27/11/2011 2:35:26