>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 15 KWIETNIA 2015 , exif
1827
Dodano: 15 KWIETNIA 2015

#137.

 

 

 

 

Po bardzo długiej nieobecności przypominam o sobie :)

Robię zdjęcia cały czas i w szkole i prywatnie, żyję! 

Ogrom nauki nie pozwala zaglądać tu codzinnie jak kiedyś!

Pamiętajcie szkoła średnia to nie przelewki :D 

Za to cały czas regularnie na instagramie!

 

 

blog. klik

instagram. klik

 

 

 

Komentarze

prettybroooklyn Piękne :)
15/04/2015 20:51:42

Informacje o pelagja123


Inni użytkownicy: kar0laaastachu487jk02zummo4kasiakasia1kassiuniaaaaxdthegirlwholivedfgjvdwrakomppusqclpkljxjswrucconldm


Inni zdjęcia: :) damianmafiaJack White deadweatherMoże szczeble. ezekh114Między W-wą a Ząbkami. ezekh114Pierwsza wieś za Grójcem bluebird11:* pattusia91gd:) pattusia91gdSłaba biało-czerwona. ezekh114Mury. ezekh114;) pattusia91gd