>
Po bardzo długiej nieobecności przypominam o sobie :)
Robię zdjęcia cały czas i w szkole i prywatnie, żyję!
Ogrom nauki nie pozwala zaglądać tu codzinnie jak kiedyś!
Pamiętajcie szkoła średnia to nie przelewki :D
Za to cały czas regularnie na instagramie!
Inni użytkownicy: kar0laaastachu487jk02zummo4kasiakasia1kassiuniaaaaxdthegirlwholivedfgjvdwrakomppusqclpkljxjswrucconldm
Inni zdjęcia: :) damianmafiaJack White deadweatherMoże szczeble. ezekh114Między W-wą a Ząbkami. ezekh114Pierwsza wieś za Grójcem bluebird11:* pattusia91gd:) pattusia91gdSłaba biało-czerwona. ezekh114Mury. ezekh114;) pattusia91gd