Photoblog.pl

Załóż konto

Potykam się na sznurowadle... 

2019/07/16   

jak żyć?

« następne   poprzednie »
jak żyć?

Każdy z nas ma jakiś swój mały świat. Czasem wydaje nam się, że tylko my mamy życie i wszystko kręci się wokół nas. Przeglądając właśnie zdjęcia na profilach znajomych, z którymi już mnie za wiele nie łączy, pomyślałam o tym, że każdy z nich ma też swój mały świat. Każdy z nich coś przeżywa, zakochuje się, rozwodzi, ktoś im umiera, adoptują zwierzę.

 

Tak, celowo zwierzę, a nie "rodzi się dziecko".

Edytuję Cię wpisie, bo za dużo negatywnego. Nie będziemy pisać o tym, co złe. Chociaż zawsze do pisania popychają mnie skrajne emocje. Niech każdy żyje swoim życiem. Jak chce dziecko, niech ma dziecko. Ale nie można komuś kazać być szczęśliwym naszą wizją świata.

Moje życie i moja rodzina jest idealna. Jedyne czego mi czasem brakuje, to ciszy i widoku. I wtedy pakujemy torby i jedziemy. Bez zająknięcia, bez wahania, bez niepotrzebnych rozterek. Uważam nas za cudownych przyjaciół i zgraną paczkę. I nieważne czy patrzę na naszą domową trójkę czy szerzej. Bo w życiu chodzi o to, aby być szczęśliwym. Nie o to, aby spełniać czyjeś oczekiwania.

3 komentarze
pusjel  - 06/11/2019 21:30:19
Był edit, to zalajkuje jeszcze raz :P
pusjel  - 16/07/2019 12:17:46
Oj... Madki i roszczeniowość. Nienawidzę. Całe życie na zasiłku, ale JEJ SIĘ NALEŻY! A bezdzietne lambadziary nie mają prawa nazywać siebie kobietami. Boże, co z tym społeczeństwem się dzieje. Kiedyś kobiety rodziły dzieci i to było normalne. I je ludzie szanowali i byli kulturalni. A teraz IM SIĘ, KU*WA, NALEŻY!

A co do "czas na dzidziusia" - gdybym za każdym razem, kiedy to słyszę dostawał złotóweczkę to pewnie kupił bym Bentleya. Też nie lubię dzieci. Nie mam instynktu tacierzyńskiego. Wiadomo, jak się zdarzy, że zmajstruję potworka to nie zostawię, ale generalnie nigdy nie chciałem dzieci.

No ale wszyscy się uwzieli. Teraz taka moda na bombelki i socjak. Brajanki, Dżesiki i Kłentinki. Jak kupie psa to nazwę go Brajan.

Szkoda słów. Szkoda zdrowia. Daj spokój ;)

ps, notki nie ma, bo jeszcze nie zrobiłem odpowiedniego zdjęcia :)
palitek - 16/07/2019 12:43:44
Właśnie, kiedyś to było naturalne- kobiety rodziły, wychowywały i pracowały. Teraz robią z siebie wielkie bohaterki. Dodatkowo wciskają każdemu te kity, jakie to jest cudowne, jakby miały z tego prowizję. Znam dużo kobiet, które nasłuchały się tych różowo-sraczkowo-cukierkowych opowiadań i później były zwyczajnie rozczarowane. Ale one chociaż mają teraz bohaterskie TYGRYSIE PASKI, a taka lambadziara jak ja ma zwykłe rozstępy i nawet nie jest kobietą.
Całkowicie nie rozumiem tego namawiania. Co komuś po tym, że będziesz miał dzieciora?
Mówię na swojego psa Brajanek, gdy mnie nie słucha.
Ten świat idzie w złą stronę.

Najnowsze wpisy

jak żyć?

 

książkopożeraczka

 

a gdyby tak rzucić to wszystko..

 

garniec złota

 

wrzesień!

 

How I wish! 2

 

How I wish!

 

The best things in life are free

 

Wszystkie wpisy