Te chwile które były nie wrócą .. No niestety .. Nieudana przyjaźń .. Ona wygrala. Wybrałaś ją .. No neistety. szczęście mi nie sprzyja .
; (
Ale nadal baaardzo kochamm ..
Takl samo straciłam jedną najwazniesjzą i najbliższą memu sercu przyjaciółkę .. Bo na moje miejsce wstąpił ktoś inny . Może nadal jestem ` ważna ` .. ale to nie to samo ..
To już nie wróci ? .. Nie będzie ? jak tak to po co sie łudziłam.. po co to gadanie . ` naj ` ` sraj ` .. Bez sensu .. Takie bezsensowne gadanie .
To polega na tym .. Mm .. jesteś ze mną na dworzu . mm ale było fajnie .. Mm albo wgaleri kilka ary .. naj - sraj . Potem już dłuzej . ciszaa .. I na moje miejsce wskakuje ktoś inny . Na serio poczuła się jak szmata . Bo tak się nei robi ..
W obu przypadkach tak jest ..
Martunuia , Jagusiowa , Eryczka .
Wiem że zawsze jak sie na nie zezłoszcze . one umieją przeprosic . Zawsze .. A inne .. mają to gdzieś . Nie obchodzi je to , że jestem zła .. Ja zrobiłą źle .. zawsze nie ?
One umieją mnie przeprosić . Więc wybaczam wam już dziewczynki . Jesteście naprawde dla mnie ważne . ; *****
Użytkownik usunięty
nie przeżywaj ! .
Umiem przeprosić a teraz to wiesz .. Trochę się na Tobie zawiodłam .. Że niby ja nie umiem przeprosić ? . Yhym ; d .
~sixsiloczki02 szanuje twoją decyzję i jestem ci wdzięczna za to że mi wybaczyłaś poprostu zależy mi na tobie i nie chce zeby więcej se coś psuło nie musimy wracaź do starych tematów bo one są już nie ważne naprawdę Ci dziękuje