Photoblog.pl

Załóż konto

 

2014/05/29   

 

« następne   poprzednie »

chwilowo brak czasu na cokolwiek! teraz sie troche luzu robi wiec do konca weekendu odpoczywam :)

5 komentarzy
kaszkai  - 05/11/2014 11:11:04
U diamondddd komentowanie nie ma sensu bo wdasz się w niepotrzebną dyskusję a i tak wianuszek jej koleżanek zmiesza Cię z błotem. Nie warto więc zaczynać konwersacji z ludzmi ktorzy wszędzie doszukuja się sensacji i hejtow.
diamondddd - 05/11/2014 15:00:30
To powiedziala o sobie kaszkai :)
kaszkai - 05/11/2014 15:13:08
Magda, zastanów się nad tym co piszesz. Najpierw piszesz pod zdjęciem wlascicielki tego bloga "chudzina" a jak ona wyrazila swoje zdanie u ciebie na profilu to już ją zjechalyscie bo nie tolerujecie negatywnych komentarzy tylko wychwalania cie. Żenada.
Junior paciekp - 09/11/2014 8:33:22
tu sie zgadza, niektórzy nie potrafią przyjąć krytyki,
zamiast tego lepiej zjechać kogos i zmieszać z błotem, bo przecież JAK ŚMIESZ mieć swoją opinie i to w dodatku negatywną

a co do mojego komentarza o pokazywaniu swojego ciała i komentarza Magdy koleżanki o wychodzeniu na plażę...cóż plaża jest miejscem raczej przeznaczonym do tego i to normalne pokazywać się na plaży w kostiumie. Natomiast to że każdy w każdej chwili może sobie obejrzeć Twoje fotki praktycznie nago, to juz nie jest normalne.
Podążając tropem koleżanki komentującej o mnie nie pokazującej sie na plaży w kostiumie...
idąc ich filozofią i zdjęciami Magdy, po co w ogóle zakładać ubrania na codzień, skoro i tak każdy może wejsc na Twój fb i zobaczyć zdjęcia w bieliźnie?

Najnowsze wpisy

Wpis paciekp

 

Wpis paciekp

 

Wpis paciekp

 

Wpis paciekp

 

Wpis paciekp

 

Wpis paciekp

 

Wpis paciekp

 

Wpis paciekp

 

Wszystkie wpisy