photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 1 GRUDNIA 2014

Rafał Jarząbek wokalista cover

Uuu jak tu piździ. Zostawiłem otwarte okno niedokończonych spraw i wychodząc na dłużej - zapomniałem zamknąć. Przepraszam wszystkich, którzy zmarzli tu przychodząc. Melina przypomina trochę ostatnie miesiące mojego przedsionka serca. Co się ze mną dzieje, dlaczego nie prowadzę photobloga regularnie jak kiedyś, co z modelingiem i innymi - Kochani. Życie jest przewidywalne, tylko my głupi. No i oczywiście zapominalscy. Nie pamiętamy rzeczy tych najbardziej oczywistych. Proste lubimy wykrzywiać, utrudniać. Ostatnio zwróciłem uwagę na opcję: "wiadomośc prywatna", tu na photoblogu. Słuchajcie - przepraszam. Wiele ułatwiająca możliwość bezpośredniego kontaktu, umknęła mojej uwadze. Wielu nadawców treści, nie prowadzi już photoblogów. Niektórzy skasowali konto, a inni - jak ja - wracają po kilkutygodniowym melanżu deszczowego życia.

 

Kochani, kiedy tu wiało nudą i możliwą tęsknotą, byłem niedaleko. Nie było na drzwiach do pokoju kartki?? Japier... Oczywiste - sąsiad niżej ;] Napisałem na niej tak:

 

Siemano! Słuchajcie, jestem ulicę dalej - mam tam więcej miejsca, częściej i więcej wpada światła. Przede wszystkim - widzę wszystkich. Niezmiennie od 15. roku życia, odpisuję również każdemu. Ani przez myśl mi nigdy nie pociekło "kopiuj - wklej". W nowej chałupie na 8. piętrze, wymieniamy się poglądami, ale gadamy też o gównie maryny. Podsyłamy wzajemnie dobre fluidy, dobrą nutę, etc. Jakby ktoś chciał adres to zapodaje, prosty jak kij włóczykija:

 

Warszawa, ul. http://RAFALOZY.com

 

Dużo się pozmieniało, u Was na pewno tak samo (w sensie - inaczej, sinusoida czy jak to się nazywa). Mam Wam tyle do nadrobienia... Zacznę od tego, że nagrałem minutę z ogonem swojego nieśmiałego miau miau miau. Jakby ktoś chciał potatować dobrą radą. Walnąć otuchę czy zrobić hau hau hau - link do nagrania na YouTube:

 

Rafał Ozy - nagranie z dnia 29 listopada 2014 - http://youtu.be/nbvW-kd9oZQ

Info

Komentowanie zdjęcia zostało wyłączone
przez użytkownika ozy1992.

Informacje o ozy1992


Inni zdjęcia: ... plastikowegwiazdy... plastikowegwiazdy... plastikowegwiazdy... plastikowegwiazdyszczęście locomotiv... plastikowegwiazdyMy Chemical Romance plastikowegwiazdyPaluszki Beskidzkie wildsebol14:26 seignejDorożka rela12