http://www.youtube.com/watch?v=uedqcSNKsqs
Swoje opowiadania i cytaty wysyłajcie na maila:
Jest tu kto? Tak jak obiecałam niebawem dodam wywiad z osobą uzależnioną od Acodinu (więcej informacji we wcześniejszym wpisie)
CZĘŚĆ TRZECIA
Nadszedł dzień urodzin Klary. Dziewczyna nic o tym nie powiedziała Filipowi. Była to sobota. Chłopak przyszedł do niej godzinę później niż zwykle.
-Wszystkiego najlepszego! wypowiedział te słowa i wręczył Klarze prezent.
-Dziękuję, ale skąd wiedziałeś?
-Wypytałem Twojego tatę.
-Dlatego się spóźniłeś? zapytała
-Tak. Otwórz i powiedz czy Ci się podoba.
Klara otworzyła pudełko, w którym znajdował się naszyjnik z napisem FRIEND FOREVER. Dziewczyna była bardzo zadowolona, podziękowała mu i pocałowała go w policzek. Rozmawiali jeszcze z 2 godziny i Filip musiał iść bo był umówiony ze swoją dziewczyną Zuzią. Resztę swojego dnia Klara spędziła na czytaniu książki, którą dostała od mamy.
Kilka dni później Klara wracając ze szkoły zobaczyła Filipa siedzącego na ławce. Był sam i smutny.
-Ej Filip, stało się coś? zapytała
-Tak...Zuzia...zerwała ze mną.
-Niech zgadnę przeze mnie?
-Nie& - odpowiedział niepewnie.
-Jak to nie? Pogadam z nią.
-Klara, ja Cię kocham.
-Co? Klara osłupiała i nie wiedziała co dalej odpowiedzieć.
-Kocham Cię powtórzył
-Ale przecież kochałeś Zuzię.
Rozmawiali jeszcze na ten temat z dobrą godzinę.
CDN.
Claire
Inni zdjęcia: 1537 akcentovaSynuś nacka89cwa:) milionvoicesinmysoulSurowa pustynia bluebird11Na dobranoc Rusałka Admirał :) halinam*** coffeebean1Międzyzdroje milionvoicesinmysoulZ wczoraj KSIĘŻYC 76% 15.07.2025 xavekittyxSahara kładzie się spać bluebird11:* patrusia1991gd