photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 15 STYCZNIA 2012
89
Dodano: 15 STYCZNIA 2012

Wpis nr.1

 

Postanowłam założyć photobloga z opisami :)

To dopiero pierwszy wpis, postaram się tu wchodzić jak najczęściej. Mam nadzieję, że spodobają Wam się opisy, które tu będę dodawała.

 

 

 

Nie płaczę nad tym, czego nie ma. Płaczę nad tym, czego mieć nie będę.

 

 

 

I ten bezcenny uśmiech, za który oddałabym milion gwiazd. ;)

 

 

 

Mogę rozliczyć każdego z was za gwałt na emocjach, albo odejść kryjąc swą rozpacz.[Małpa]

 

 

 

- dla takich jak My, nie ma już nawet miłości kumasz?

 

 

 

Kiedyś byłeś moich marzeń spełnieniem, dziś już jesteś tylko wspomnieniem.

 

 

 

Głupi świat. Ubiorę się tylko w majtki i wsadzą mnie za kraty za obnażanie się. Przefarbuję się na czerwono - wywalą mnie ze szkoły. Zacznę być szatanistką i ludzie pomyślą, że zabijam koty. Nie mamy prawa być sobą i mieć własny pogląd.

 

 

 

Faceci postrzegają dziewczyny jako dziwki, które tylko należy przeruchać i zostawić, a to wszystko przez takie kurwy jak ona.

 

 

 

pozdrowienia z Wyjebanemamlandii !!

 

 

 

Podobno, gdy chłopak patrzy w oczy pewnej dziewczyny więcej niż 7 sekund, znaczy że mu się podoba, lub co gorsze jest w niej zakochany . Ty wczoraj patrzyłeś w moje ponad 14 sekund. Liczyłam .

 

 

 

I mimo wszystko potrzebuję tego burdelu, jaki robisz w moim życiu

 

 

 

Z grubsza chodzi o to , żeby być szczęśliwym

 

 

 

kobiecie wystarczy poznać jednego mężczyzne, żeby zrozumieć ich wszystkich.mężczyzna może poznać wszystkie kobiety i nie zrozumieć ani jednej.

 

 

 

Na dziś tyle :). Piszcie propozycje o czym mogą być kolejne opisy w komentarzach :*

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika opiiisowy.

Informacje o opiiisowy


Inni zdjęcia: ... maxima24... maxima24Z Madzia nacka89cwa... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24