Photoblog.pl

Załóż konto

 

2012/02/20   

25.

« następne   poprzednie »
25.


i nic na to nie poradzę, że mam takie wahadło z nastrojów

 

 


Jeśli czujesz że straciłeś coś, co nigdy nie było Twoją własnością, to znaczy, że kochałeś.

 

 


miewasz dni w których wszystko działa perfidnie przeciwko Tobie ? kawa jest za gorzka , piosenka traci swój sens , programy w telewizji robią się nudną rzeczywistością , papierosy drapią Cię po gardle . wszystko na nie . dla mnie to taka codzienna monotonia , która mam wrażenie , że nigdy się nie skończy .

 

 


Bo wiesz czasem lepiej jest szybciej skończyć z czymś/kimś, niż potem żałować że się tego nie zrobiło..

 


Kiedy Cię nie widzę, czuję się jakoś dziwnie. Pusto

 

 


To że coś jest poza Twoim zasięgiem, nie znaczy że nie możesz tego dosięgnąć.

 nie będą śmiała się z twoich żartów, jeżeli naprawdę nie będą dobre i nie przywołam na twarz uśmiechu, gdy uznasz to za stosowne. nie będę cicho wtedy kiedy mi karzesz i nie krzyknę, gdy będziesz tego chciał. nie rzucę wszystkiego dla twojego kaprysu i nie wrócę do przeszłości na twoją prośbę. nie przestanę płakać na filmach, jeżeli uznasz to za idiotyczne i nie zmienię piosenek, które kocham. nie wskoczę w krótkie sukienki, dlatego że wolisz lalunie i nie rozpuszczę włosów na twoje życzenie. dla nikogo nie będę się zmieniać. akceptujesz i kochasz mnie taką jaka jestem - lub wcale. nie zamierzam nikogo udawać.

 


Ta szydercza pustka. Brak jakichkolwiek koncepcji na najbliższe sekundy. Na jutro. Na resztę życia.

 


Minuta w której tracisz cały swój świat, wszystkie marzenia i plany..

 

 


Może to prawda, że nie docenimy tego, co mamy dopóki tego nie stracimy. Ale może jest też prawdą, że nie wiemy co stracimy, dopóki tego nie znajdziemy.?

 


Tak często mam ochotę wyłączyć się z tego świata. Odejść, nie pozostawiając po sobie żalu. Z daleka od tych kłamstw, chamstwa, zdrad i fałszu, od tych jebanych uczuć, które tak bezlitośnie ranią ludzi. W takich chwilach zatracam się w muzyce, bo tylko ona rozumie ból.

 

 
Przecież nie zawsze muszę radzić sobie ze wszystkimi problemami , nieprawdaż ?

 


Kilka urojeń, ubarwionych wspomnień. Kilka przepłakanych nocy i odrobina namiętnych dni.

 


Łatwo jest coś obiecać , niż później dotrzymać danego słowa .

 

 


Zmień coś w swoim życiu. Mów prawdę. Spotykaj sie z kimś kto kompletnie do Ciebie nie pasuje. Naucz się mówić NIE. Wydaj wszystkie oszczędności. Spróbuj poznać kogoś przypadkowego. Nie planuj niczego. Odważ się powiedzieć, że kochasz. Śpiewaj głośno. Śmiej się z głupich żartów. Płacz. Przepraszaj. Powiedz komuś jak wiele dla ciebie znaczy. Nie tłum w sobie emocji. Śmiej się tak długo, aż rozboli cie brzuch. ŻYJ. Niczego nie żałuj.

 


Nie potrafię Cię rozkminić, jesteś osobą nie do ogarnięcia.

 Chociaż wiem, jak bardzo potrafisz zatruwać życie innych ludzi, to wciąż nie umiem sie oderwać od świata, w którycm Ty odgrywasz główną rolę.

 

 


I musisz w końcu uwierzyć, poczuć, a nie ciągle tylko powtarzać że się nie uda .

 

 


daj mi słuchawki z dobrym bitem , łyk piwa , pare kieliszków czystej , szluga , i pozwól zapomnieć.przecież cie nie proszę o tak wiele..

 

1 komentarz
forever17  - 20/02/2012 16:24:41
fajne;d
+zapraszam do mnie;)

Najnowsze wpisy

Wpis oopisoowooxd

 

31.

 

30.

 

29.

 

28.

 

27.

 

26.

 

25.

 

Wszystkie wpisy