photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 22 PAŹDZIERNIKA 2023

Żadna kobieta nie zaakceptuje siebie w stu procentach, jeśli mężczyzna nie będzie pielęgnował jej poczucia własnej wartości.

 

Znałem wiele pięknych i świetnych pod względem charakteru kobiet, które po związkach z niewłaściwymi osobami, przypominały już tylko dawny cień siebie samej. Ci toksyczni faceci kompletnie zdeptali ich poczucie własnej wartości. Nieustannie przyczepiali się o najmniejsze pierdoły, kompletnie nie zwracając uwagi na to, aby choć raz ją za cokolwiek pochwalić i docenić. Nie było komplementów, Były nieustanne wymagania i uważanie, że im się wszystko należy  bez żadnego dziękuję.

 

Dziewczyny usychały przy takich gościach przez wiele miesięcy, a nawet i lat. A później zdziwka, bo jakimś cudem dziewczyna przejrzała na oczy i kopnęła go w dupę, wchodząc w relację, z kimś kto potrafił ją pokochać i docenić. I wiecie co jest najprzykrzejsze w takich sytuacjach? Że Ci toksyczni faceci nie dość, że zniszczyli jej życie, to jeszcze nie potrafią pogodzić się z rozstaniem i prześladują, wydzwaniają, wyzywają i szerzą plotki, na temat jaka to ona nie jest, że odeszła.

 

Może zamiast robić z siebie ofiarę, pochwalisz się wszystkim jak niszczyłeś jej życie? Jak wiele pozostawiałeś do życzenia swoim niedojrzałym zachowaniem? Wiesz po czym poznać prawdziwego mężczyznę? Po tym, że potrafi uderzyć się w pierś i przyznać, że coś spierdolił. Taki facet potrafi wziąć za siebie odpowiedzialność, coś zrozumieć i zmienić się na lepsze.

 

 

Informacje o ola91


Inni zdjęcia: Upadek rainbowheroineTwig. oesterkaRide out. oesterkaJeżyk [*] oesterkaCymareg bounty oesterkaHorsei oesterkaMamo... viconiaandszatanCdn natalka89rok#26 xmitchxNiedziela placewithnoname