>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 2 WRZEŚNIA 2012
186
Dodano: 2 WRZEŚNIA 2012

ostatni dzien wakacji ;) wlasciwie juz po nim

mam plan godzin, koncze w piatek o 18 ;/ jebany łysy nam ustawil tak specjalnie (wszystkim 4 kl.) zebysmy nie szarzowali.

Ale chuj z piątkiem, bardziej załamuje mnie fakt kadry nauczycielskiej - mam teraz spine co do egzaminow i matury, wszystko po chuju jak zwykle. trafili mi sie najgorsi nauczyciele od najwazniejszych przedmiotow - i nie mam na mysli tego ze sa straszni bo piluja , tylko dlatego ze tego nie robia a przydalby mi sie ktos kto taka robote wykona ;) zreszta zobaczymy. chcialabym miec to juz za soba chociaz z drugiej strony to nie wiem co potem.

Komentarze

Junior bringmethesuicidesilence Nie martw sie wszystko zdasz a jak nie to ja zdam za Ciebie ;*
03/09/2012 16:32:08
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika nihility.

Informacje o nihility


Inni zdjęcia: :* pattusia91gd:* pattusia91gdPierwsze foto pattusia91gd:) dorcia2700Plan na kolejny raz bluebird1113 / 06 / 26 xheroineemogirlxcała Ja ns35:) ns35.. locomotivKoniaków ,Ochodzita rela12