Photoblog.pl

Załóż konto

otulona ciepłym spojrzeniem.. :) 

2018/12/26   

Prezenty świąteczne

« następne   poprzednie »
Prezenty świąteczne

Hej,

Jaki prezent dostałaś na Święta? Perfumy, biżuterię, czekoladki? Ja dostałam coś lepszego. Odzyskałam szacunek, pewność siebie, przyjaciół. Rozstałam się z chłopakiem w Boże Narodzenie - to najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek dostałam.

Czasem dzieje się tak, że dziewczyny to takie kwoki. Taka kwoka przy facecie, który też jest średnim facetem. Ale jest czuły, delikatny, zakochany, wpatrzony w Ciebie. Zupełnie inny niż Twój były, przeciwieństwo jego wad. Idealny. W pewnym czasie budzi się w Tobie instynkt macierzyński, chcesz się ustabilizować, a obok jest Pan Idealny dla Ciebie. Więc się starasz.

Ile znasz koleżanek, które mają średnie związki? Ich facet się awanturuje, raz podniesie głos - wybacza, drugi - wybacza, dochodzą wyzwiska - wybacza. Uderzył ją? Wybacza. Przecież jest idealny.

Czy któraś się do tego przyznaje? Raczej nie.

Rozejrzyj się wokół. Twoja najlepsza koleżanka może być w toksycznym związku. Może być tą kwoką. Może ulegać przemocy, psychicznej i fizycznej, uwięzienia.

Skąd to się bierze? Z niskiego poczucia wartości. Bo np. ma jakieś rany na ciele, może jest na coś chora, może zarabia mniej niż była Idealnego, którą on rzucił.

Krzyknął na Ciebie? Zrobił awanturę na ulicy, w tramwaju? Szarpnął Tobą? Uderzył Cię? Nie oszukuj się. Zrobi to ponownie. Pół biedy, gdy nie macie razem dzieci, które na to patrzą. Nie bądź kwoką. Run Forest, run. Nim znikną siniaki na Twoim ciele - odejdź od niego.

Odzyskaj szacunek, pewność siebie i przyjaciół.

Tak jak ja.

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Prezenty świąteczne

26/12/2018 13:51:14

Wpis natalijajulia

13/11/2015 21:03:47

Wpis natalijajulia

20/08/2014 23:00:21

dorękawazaglądająświeczki

08/05/2014 19:04:24