>
***
Hej moje sliczne!
Nie wiem, nie przypuszczalam ze kiedykolwiek po tym moim ciezkim porodzie powiem te slowa TESKNIE ZA MOIM BRZUSZKIEM, tesknie naprawde! Za kopniaczkami, za bliskoscia z moja dzidzia, za tym jak mowilam SYNKU NIE SPIJ KOP MAMUSIE, za wszystkim co zwiazane z ciaza. ;)
Za wymiotami, za wszystkim wszystkim, az mi sie plakac chce... Moje dziecko 19.12 konczy 6msc, juz tyle za nami?! ;o Nie wiedzialam ze tak to szybko zleci ;c
mlodaszczesliwa
Mój ma 26 grudnia 3 miesiące a chciałabym żeby miał już 6 miesiecy :D
Inni zdjęcia: cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35:) dorcia2700Prosta droga do Białobrzeg bluebird11cała ja ns35:) ns35