>
photoblog.pl
Załóż konto
Kategoria:
Dzidzia
Dodane 12 STYCZNIA 2016 , exif
253
Dodano: 12 STYCZNIA 2016

Tylko jego szczery usmiech daje mi sily na wszystko, na przetrwanie.

 

Dziewczyny doradzcie mi, nie wiem czy to zeby czy co innego, najpierw zaczelo sie od kataru, pozniej czeste kupki, na koncu moje dziecko od tygodnia wstaje o tych samych porach min. o 1:00 na mleko zasnie i o 4:00 do 6:00 jest juz na nogach i nie spi, potrafi mega marudzic, plakac przez sen, naprawde juz nie wiem czy to faktycznie zeby, smaruje dentinoxem, dalam nawet 2x paracetamol ale nic nie pomaga mu byc spokojniejszym. Moze polecacie cos innego, i czy to faktycznie zeby? To wszystko ciagnie sie od niedzieli 3 stycznia :(

Komentarze

dzamilia Ja nie doradze ale pewnie będą to ząbki :* trzymajcie się :* pozdrawiam
19/01/2016 12:00:48
MalyWielkiCudNasz Wszystko mozliwe ze to zęby. Milena miała również częste kupki , miała kilka nocek CO się budziła z płaczem . Od razu przeziębienie ,katar i kaszelek. Po czym okazało się ze przebily jej się 1 na dole :) w sylwestra znów była przeziębiona :katarek i kaszelek i mamy kolejne dwie jedynki ,teraz górne :). Ale niestety tak jak ładnie przesypiala nocki tak teraz budzi się zazwyczaj o 3 z płaczem - zawszE pomagał smoczek Ale teraz podaje herbatkę bo jak tylko wyleci smoczek jest płacz I oczywiście najlepiej spi się pozniej U rodziców w łóżku :P na ząbki nie podawałam nic ,ani też nie smarowalam ,BO poza tym C napisałaM wyzej wszystko było ok ,dni były bez marudzenia , płaczu w dzień też nie było ,tylko w nocy przez sen. Więc nie wiem co poradzić ,co jest dobre Ale chętnie też poczytaM,bo nie wiem jak będzie przechodziła dalej te ząbkowanie.
Buziakiii; ***
12/01/2016 16:24:29
najszczesliwszamama93 ile to trwalo? to wychodzenie zabkow? tydzien? dwa? :)
12/01/2016 18:24:21
MalyWielkiCudNasz z jakiś tydzień :)
12/01/2016 18:41:42

jaskowelove Jak dla mnie to ząbki. A próbowałas Viburcol?
12/01/2016 16:23:17
Zobacz wszystkie odpowiedzi: 10
jaskowelove U nas jest tak samo. Poprostu trzeba to przeczekać nie ma innej możliwości :) ja w dzień dawałam skórkę od boczku wędzonego bądź kromke chleba i masowal sobie tym dziąsełka :)
12/01/2016 18:31:09
najszczesliwszamama93 ja mam taka szczoteczke silikonowa do dziaselek na palec, najwyzej bede mu masowac ;)
12/01/2016 18:32:07
najszczesliwszamama93 tak w ogole wydaje mi sie, ze to jednak zeby bo strasznie drapie dziasla palcami, normalnie wklada rece i drapie pazurkami :(
12/01/2016 18:32:11
jaskowelove No:( na cierpią się te nasze chłopaki :(
12/01/2016 18:33:34
najszczesliwszamama93 ahhh bidulinki ;(
12/01/2016 18:35:24

igorkowelove mamy te samo ubranko <3 słodziak
12/01/2016 14:20:10
najszczesliwszamama93 Pepcowe dzieci :*
12/01/2016 18:31:19

xanqsx Możliwe, że zęby, albo skok. Może też być przeziębienie, najlepiej poradzić się pediatry :)
12/01/2016 13:25:33
najszczesliwszamama93 na przeziebienie raczej to nie wyglada bo po katarku nie ma sladu nawet no i kaszlu takze nie bylo :)
12/01/2016 18:23:11
najszczesliwszamama93 A pediatre mamy jutro, przed chcialam spytac mam ;)
12/01/2016 18:23:44

iinom Tez mamy te body! Tzn mieliśmy :D
12/01/2016 13:42:35
najszczesliwszamama93 No na nas tez robia sie za male juz ;p
12/01/2016 18:23:30

loveyou5 Hmm możliwe ze zeby
12/01/2016 13:28:26