>
Tylko jego szczery usmiech daje mi sily na wszystko, na przetrwanie.
Dziewczyny doradzcie mi, nie wiem czy to zeby czy co innego, najpierw zaczelo sie od kataru, pozniej czeste kupki, na koncu moje dziecko od tygodnia wstaje o tych samych porach min. o 1:00 na mleko zasnie i o 4:00 do 6:00 jest juz na nogach i nie spi, potrafi mega marudzic, plakac przez sen, naprawde juz nie wiem czy to faktycznie zeby, smaruje dentinoxem, dalam nawet 2x paracetamol ale nic nie pomaga mu byc spokojniejszym. Moze polecacie cos innego, i czy to faktycznie zeby? To wszystko ciagnie sie od niedzieli 3 stycznia :(
Inni zdjęcia: 1863 akcentovaKwiaty rela12Dni Inowrocławia :) photoslove259.6.26 rena1ch4nSwans darren1980:) dorcia2700tyłem ja ns35:* pattusia91gdZamkowo acegKarbówek pattusia91gd