>
Hej....
Marcel urosl, 19 czerwca to juz rok. Nie bede sie rozpisywac i nudzic was swoim zyciem bo u nas to co zawsze. :)
Chcialam dodac zdjecie.. Ostatnie zdjecie, poniewaz na dzien dzisiejszy koncze swoja przygode z fblem, bylo naprawde milo poznac wiele mam i wiele historii, wiele dzidziusow, z niektorymi mam kontakt do dzisiaj z czego sie bardzooo ciesze.
Dziekuje za wszystkie rady i za wsparcie z waszej strony, byc moze kiedys powrocimy :) :* Buzki <3
Inni zdjęcia: 1863 akcentovaKwiaty rela12Dni Inowrocławia :) photoslove259.6.26 rena1ch4nSwans darren1980:) dorcia2700tyłem ja ns35:* pattusia91gdZamkowo acegKarbówek pattusia91gd