>
Jak patrzę na to zdjęcie to mi się tak miło z wiosną/latem kojarzy. Ciepłe kolory sprawiają, że od razu robi się cieplej.
Och tak, marzą mi się juz wakacje albo taka piękna wiosna,która chyba z dnia na dzień jest bliżej :)
Inni użytkownicy: zielonookaisiapilarzkaagak99rafi0226qniakplew453nmatczukwikihot69karoldobredoutch
Inni zdjęcia: 2309-LIPNICA WIELKA manekin12305-PIASEK WIELKI, pow. buski. manekin1Energy switch downwardspiral2304-PIASEK WIELKI, pow.buski manekin12300-PROSZOWICE, pow.proszowicki manekin11867 akcentova2295-BUSKO ZDRÓJ, pow.buski manekin12294-JAKUBOWICE, pow. pińczowski manekin12292-BIDZINY, pow.opatowski. manekin12291-BOGUCICE DRUGIE, pow.pińczo manekin1