>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 21 SIERPNIA 2010
338
Dodano: 21 SIERPNIA 2010

Whatever

Czasami nie możemy dosięgnąć czegoś, co jest w zasięgu ręki.
Heh to takie zabawne, jacy my jesteśmy słabi >.>
LOL, nie mogę na niego patrzeć, jestem śmieszna >.>

Komentarze

raszjaa tutaj Kira4, nowy fbl ;)
02/09/2010 21:31:28
noirecat hehe, wiem o co loto ;p alez foty walisz no nie pogodosz xD
21/08/2010 20:33:41

Informacje o mrocznyziemniak


Inni zdjęcia: Z synem ns3513.3.2026 rezzouCała ja ns3516/ 06 / 26 xheroineemogirlxByła piękna TĘCZA (12.06.2026r.) xavekittyx:) pattusia91gdJa :* pattusia91gdJa pattusia91gd100. pattusia91gd:* pattusia91gd