Photoblog.pl

Załóż konto

pomiędzy chcę a powinnam.. 
zapisz

:)

Dodane 16 LUTEGO 2018 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 207

Pamiętaj księżniczko, że łobuz kocha najbardziej& a później cierp, wyj i rycz, bo zamiast faceta z mózgiem wybrałaś zwykłego kurwa debila.

 

Ile to już było tych dziewczyn, które dały się złapać w tą klasyczną pułapkę? Kręcił je tani lans, cwaniacki uśmieszek, kawał bicepsa i szybka fura. Księżniczki jakimś cudem przekonane, że świetnym materiałem na faceta może być typ, który równie często wali wódę w nocnym klubie, co zwykłe szmaty za nocnym klubem. Idealny kandydat na męża  samiec alfa, który kocha strzelić kreskę w nochal lub kogoś innego w ryja. I ten emanujący miłosierdziem i szacunkiem typ ponoć będzie kochał najbardziej. Niesamowite.

 

I choć mówi się, że serce nie wybiera to jednak mózg powinien. Skoro więc wybrałaś zwykłego debila to nie licz, że będzie zachowywał się jak idealny mężczyzna. To tak jakby gówno pomalować na złoto, wepchnąć w nie sztucznego kwiatka i liczyć na to, że w końcu zacznie ładnie pachnieć.

 

Jak łatwo się domyślić płatki opadły. Dziś z dawnej księżniczki niewiele już zostało. Korona leży zdeptana na ziemi. Pantofelków tak bardzo ubrudzonych w łajnie zwanym toksyczną miłością nie da się łatwo doczyścić. Nie ma już wysoko uniesionej głowy. Nie ma uśmiechu na twarzy i tryskających radością oczu. Pozostała gorycz, niesmak i przykre wspomnienia. Niepracujący szlachcic, absolwent wyższej szkoły robienia hałasu przekwalifikował księżniczkę na sponiewieraną dziewczynę. Zamkniętą w sobie, bez jakiejkolwiek pewności siebie istotę, która bardzo długo nie będzie potrafiła nikomu więcej zaufać.

 

I czy powinniśmy jej współczuć? Absolutnie nie. Niech cierpi, płacze i wyje wniebogłosy. Niech boli ją jak najmocniej, bo inaczej się nie nauczy i zamiast dojrzeć wdepnie pantofelkiem w kolejne gówno, z którego być może nie będzie miała już siły się wygrzebać. Musi to wypłakać, musi to wykrzyczeć i zrozumieć, że:

 

Jest ogromna różnica między byciem durną księżniczką, a dojrzałą i inteligentną kobietą. Łobuz wcale nie kocha najbardziej. Gość, który sprawia, że nie możesz spać po nocach i masz mętlik w głowie wcale nie jest idealnym materiałem na faceta. Jest nim ten, który sprawia, że nie możesz przestać się uśmiechać. Ten który daje Ci czas, wsparcie i obecność. Szukaj mężczyzny z mózgiem i pięknym sercem, który będzie dobrze traktował innych i Ciebie  to właśnie on będzie kochał najmocniej&

 

Oczami mężczyzny.