Oto Tomaszkowa piaskownica :)
Zabaweczki dostał od cioci Karolki i choć wszystkie fajne i kolorowe (przyciągają uwagę) to jednak Tomaszka bardziej fascynuje sypanie sobie piasku na głowę :D Ma przy tym duzy ubaw, a ja tylko stoję nad nim i patrzę by nie nasypał sobie do oka, chyba trzeba będzie kupić mu okulary pływackie do nurkowania, żeby nic siędo oczka nie dostało, hehe :D
Tatuś zawiedziony, bo myślał, że już od razu Tomek będzie robił z nim babki i jeździł wywrotką, więc nastawił się na zabawę, ale co zrobisz kiedy Jego fascynuje obsypywanie się paiskiem :D hehe Więc Tomuś bawił się po swojemu i tatuś też po swojemu, a mamusia stala i robiła zdjecia :)
Wczorajszy dzień naprawdę zaliczony na 6+, a dzisiejszy zapowiada się bardzo podobnie :)
Czekamy aż Tomiś się obudzi i odwiedza Nas druga prababcia Naszego Szkraba no i ciocia Karolcia, a później pewnie jakiś spacer do parku czy do maista :)
Miłego dnia i wszystkiego dobrego Dzieciaczki ! :)
Użytkownik mokiki
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.