>
explsp
jeździłem kiedyś do Jaszczurowej po sąsiedzku
explsp
rodzice koleżanki mieli tam domek letniskowy, ale taki całoroczny i jeździliśmy tam na imprezy. Najładniejszy na całym wzgórzu taki w góralskim stylu. Niestety po śmierci ojca ( biznesmena ) jej mama go sprzedała ....zostały tylko wspomnienia. Inni zdjęcia: cała ja ns35cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35:) dorcia2700Prosta droga do Białobrzeg bluebird11cała ja ns35