Historie II Ból
Ostry zamach biczem i uderzenie w nagie piersi kobiety, przywiązanej do krzesła , rozcinające skórę. Powtarza się ono ponad 10 razy. Łzy i jęki, wydobywające się z zakneblowanych ust, niczego nie zmienią. Krew spływa po nagim ciele kobiety, tworząc wielką plamę na podłodze. Do około ciemność, która jest rozjaśniana przez promienie żarówki. Kobieta płacze z bólu. Nie wie co się z nią stanie. Nie wie czy przeżyje.
Mężczyzna śmieje się z każdym uderzeniem bicza w już czerwone ciało kobiety. Patrzy. Podnieca go to. Kobieta nie ma już sił, łzy spadają na ziemię. On zaczynał się rozbierać. Kiedy był nagi rozplątał kobietę i rzucił nią na stół będący opodal krzesła. Ona nie miała sił się już ruszyć ani na walkę. Unieruchomił ręce i przywiązał do jednej z nóg. Rozpoczął się bolesny dla kobiety proces. Ciągnął za jej brązowe włosy. Mężczyzna krzyczał z podniecenia, bawił się piersiami kobiety. Po swojej ohydnej zabawie, wziął ubranie i wyszedł z pokoju, gasząc światło. Kobieta zemdlała. Miała sen. Wydawało jej się, że jest wolna. Że może robić co chce, lecz obudziło ją coś. Dźwięk masywnych metalowych drzwi nie był pocieszających. Weszło 3 mężczyzn do ciemnego pokoju. Zabawili się nią. Bardziej boleśnie. Bardziej okropnie. Tym razem jednak przesadzili. Udusili ją. Była martwa a oni nadal się nią zabawiali. Dopiero, kiedy skończyli zauważyli to. Wiedzieli, że mają przesrane.
Szef nie popuści im. Jego najnowsza zdobycz miała przetrwać. Meta amfetamina, którą produkował uzależniła dziewczynę i zaczęła się sprzedawać za małą dawkę tej chemicznej śmierci. Nie zgodziłaby się na to, lecz ten narkotyk niszczy wszystko, gdzie się dostanie, w zamian za chwilę ukojenia.
~MN
Notatka mała:
Historie będą wielką mieszanką.
Każdy rodział będzie opowiadał
oczymś innym. Staram się mieszać
ludzkie emocje z światem fantastyki,
jak w I rodziale, lecz to co wpadnie
mi do głowy, zostatuje tutaj zapisane ...