http://www.photoblog.pl/magicznyswiatopowiadan/162337931/uciec-przed-problemami-cz-16.html- POPRZEDNIA CZĘŚĆ
Uciec przed problemami
Część 17
Jak powiedziałam tak zrobiłam przyszłam do niej późnym wieczorem. Siedziała i czekała na mnie, nadal była nieobecna.
-Hej opowiesz mi teraz wszystko czy kolejny raz zignorujesz?
-Siadaj koło mnie
-No teraz możesz mówić
-Więc czuję się jak ostatnia szmata, w Internecie są opublikowane dwa filmy erotyczne z moim udziałem, nie pomaga mi fakt, że policja je usunęła z sieci. Są również na facebooku, moi znajomi mają je na swoich telefonach. Dziwisz się dlaczego chciałam popełnić samobójstwo? Nie mam w nikim wsparcia i jeszcze słyszałam wtedy Twoją rozmowę z Amelią i jeszcze ten gwałt
-Słuchaj to nie jest rozwiązanie w żaden sposób nie pomoże Ci izolacja od ludzi i siedzenie całymi dniami w zamkniętym pokoju. Musisz stawiać czoła problemom, a nie ich unikać. Chodź normalnie do szkoły i pokaż im wszystkim, że jesteś silna. Na szczęście nie jesteś w ciąży i masz wsparcie we mnie pamiętaj o tym
-Co z tego, że nie jestem trauma pozostaję na całe życie
-Wiem, ale postaraj się dla mnie
Dla sprostowania byłam z nią u ginekologa pani doktor powiedziała, że nie jest w ciąży, ale widać ślady gwałtu. Podłamało ją to jeszcze bardziej. Przegadałam z nią całą noc w drodze do szkoły spotkałam tego samego chłopaka, który ją zgwałcił na imprezie u Amandy.
-No cześć piękna
-Cześć
-Co tam u Ciebie i Twojej uroczej siostry?
-Nie powinno Cię to obchodzić
-Ale jednak pytam, może pójdziesz ze mną na kawę po szkole?
-U nas wszystko dobrze, chyba śmieszny jesteś
-Dlaczego? Nie daj się prosić kończysz o 13.30 prawda?
-I co w związku z tym?
-Będę czekał pod szkołą, do zobaczenia
On jest serio jakiś mało rozumny. Wyraźnie dałam mu do zrozumienia, że nigdzie się z nim nie wybieram. Pewnie to kolejna gra Amandy ona wie jak człowiekowi humor poprawić.
CDN.
Tylko obserwowani przez użytkownika magicznyswiatopowiadan
mogą komentować na tym fotoblogu.
16 LUTEGO 2020
25 WRZEŚNIA 2017
19 SIERPNIA 2017
7 KWIETNIA 2017
19 MARCA 2017
15 MARCA 2017
13 MARCA 2017
9 MARCA 2017
Wszystkie wpisy