photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 17 LIPCA 2015

Po deszczu.

 

 

 

 

 

 

 

Tak bardzo zostać wyciągniętą na wycieczkę do lasu i koniec końców znaleźć się na jakiejś randomowej parceli. Ale było ładnie. Tylko lunęło tak, że zmokliśmy cholernie. I zgubiłam osłonę od obiektywu. Shiet. No ale trudno.

Praca co drugi dzień, zmiany po 12h, płaca taka sobie, ale robota mi się podoba. Ciekawi ludzie i atmosfera. Tylko trzeba się nabiegać i pilnować wielu rzeczy. No ale... JA nie dam rady?

Plany są. Środki są. Przystępujemy do realizacji.

 

Hahahahaha, tym razem wyjątkowo szybko poszło. Nawet nie musiałam nic robić. Taka słowna i taka szczera z Ciebie osóbka, normalnie płakać się chce. Ze śmiechu. xD

Krzyżyk na drogę, zdziro. :*

 

 

 

"I'm just being who I wanna be

but you can't deal with that."

 

 

 

FACEBOOK || DEVIANTART || ASK.FM

 

 

 

Komentarze

daphnia świetnie wyostrzona ważka
17/07/2015 19:08:23
kdecive Miło mi, że się podoba.
20/07/2015 21:38:42
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika kdecive.

Informacje o kdecive


Inni zdjęcia: :* patrusia1991gd:* patrusia1991gdJa patrusia1991gd... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24