photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 24 LISTOPADA 2013
1325
Dodano: 24 LISTOPADA 2013

BYC CHUDA!

Hej!

Po bardzo długiej przerwie dodaje posta, chce byc taka jak dawniej przed wakacjami! Tylko umiem narzekac! Posty bede dodawala pewnie rzadko, ale mam nadzieje ze zawsz pb mnie zmobilizuja wasze przeiany, mobilizacja!

 

Czesto mysle ze chcialaby byc anoretyczka, wydaje mi sie ze przed wakacjami nie wiele brakowalo a naprawde bym nia zostala.

 

Bierzecie jakies tabletki jak macie napady? Ja zawsze jak jestem głodna, mam bole głowy i od jutra kupuje tabletki na bol głowy i bede je ciagle łykała!

 

Uwielbiam gotowac na komputerze mam pelno przepisow ale koniec! zaraz usuwam wszystko! Gdy cos upieke odrazu ja sobie pozwalam i to jem! KONIEC Z PIECZENIEM!

Komentarze

kanibalo Nie można zostać anorektyczką ot tak..
25/11/2013 19:46:55
jantarowaa Wiem ze nie mozna. Przed wakacjami nie wiele brakowalo zebym wpadla w ta choreobe bo moja dieta stala sie obsesja
26/11/2013 20:39:49
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika jantarowaa.