>
mam taką bluzę tyle , że fioletową i na guziki , a nie na zamek . reszta taka sama .
leży w szafie , więc ją tu wystawiam .
zainteresowani - pisać .
rozm : M , ale rozciąga się .
stan : idealny .
Inni użytkownicy: whydreamlivezahred94dc2233aleserdelmaruxyamazenonalan33gardes91marcin4357marcelo09davon34417
Inni zdjęcia: 16/ 06 / 26 xheroineemogirlxByła piękna TĘCZA (12.06.2026r.) xavekittyx:) pattusia91gdJa :* pattusia91gdJa pattusia91gd100. pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gdJa :* pattusia91gdJa pattusia91gd