photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 27 KWIETNIA 2013

heej, więc długo mnie znów tu nie było.. dużo się działo, nawet dużo się popieprzyło. nie miało tak być jak jest. wszystkie plany poszły się jebać, wszystko tak naprawde poszło się jebać, skąd mam wiedzieć co robie źle? męczy już mnie ta monotonia, bo ciągle jest źle, ciągłe pretensje.. nikt nie umie się zatrzymać choć na chwilke.. przydało by się zatrzymać.. popełniam błędy, lecz czemu mam za nie płacić takimi konsekwencjami? ponieważ coś komuś nie pasuje? każdy się wpierdala w coś co ma trwać "na zawsze".. mam ochote zapaść się pod ziemie, poprostu być tylko dla siebie.. zamknąć się w sobie i nigdy nie ozdyskać tej radości co kiedyś.. zamknąć się w swoich pasjach i robić co słuszne.. ale nie umiem.. bo? zaangażowałam się. To jest jak zwierzak, uważasz go za najlepszego przyjaciela. Ale gdy odchodzi cierpisz jak nikt inny.. to że chcesz się przypodobać jemu aby nigdy nie odszedł.. brawoo.. tylko pogratulować. chcesz być taka jak on? chcesz wszystko spieprzyć bo on będzie na chwile? a mnie kiedyś zabraknie! mnie kiedyś zarknie i zostanie Ci on! a ja.. pójde w odstawke jak zwykle i znajdziesz sobie kogoś kto pomoże Ci i zaufasz temu komuś tak jak kiedyś ty mi.. Ale to nie bd ja.. i tego zawsze Ci będzie brakować tak jak mi teraz brakuje Ciebie.. barkuje mi dawnej Ciebie.. nie udawanej osoby przez Ciebie lecz Ciebie.. ehh.. tak choć bym pisała ile dla mnie znaczysz a ile On znaczy .. ile wy znaczycie dla mnie.. dla was to tylko słowa , dla mnie wszystko co mam.. CZEŚĆ!

 

 


Teraz muszę zostać sam nie chce na nikogo czekać, Bo dużo czasu straciłem a przecież życie ucieka [&] Milczę w pewnej chwili ona płacze i narzeka, Mówi zostaw mnie kochanie chodź jej łzy płynął jak rzeka, Obojętne myśli bo zjebałem pewne kwestie, Nie chce już nikogo ranić i zostawić pustą przestrzeń, Zdarza się że wole zostawić cię samą w nerwach, Teraz zerkam na zegarek i mówię weź mordo przestań, Wracam do tej chwili i staram się cofnąć czas W którym popełniłem błąd i to już nie pierwszy raz, Chce ujrzeć blask twych oczu i przeprosić Cię za wszystko, Wiem że jestem pojebany i ranie jak jesteś blisko, Wszystko co zdobyłem straciłem w jednym momencie, Nie wynagrodzę Tobie tego co miało trwać wiecznie, Chce tylko Cię przeprosić i zostawić z jedną myślą, Ze jestem skurwysynem będziesz miała lepszą przyszłość ! Nie jesteś tam gdzie miałeś być , Jeszcze dziś układaliśmy plan . Przez który mieliśmy razem iść , wybrałeś jedną z dróg gdzie ,  nie ma znaków ani lamp . Przyrzekałeś , wierzyłam nie miało być tak . Nie chcę znów słyszeć pustych słów , nie chcę byś przepraszał Mnie znów . Zostawić to co było między Nami , i odpuścić wszystkie plany z marzeniami . Nie chcę żebyś ranił moje serce , nie chce tego słyszeć nigdy więcej . Puste słowa nie wyleczą ran , PRZEPRASZAM CIĘ to zamknięty rozdział ..

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SBUT1XDdi-I

 

Komentarze

jestesbitemmegosercaxx3 Peknotoo nie smutajj <3
13/07/2013 23:11:57
imissyoubeybex3 kocham Cię mała jest okeeej <3
13/07/2013 23:13:13
pylkaa1234 śliczna *.*
27/04/2013 22:56:07
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika imissyoubeybex3.

Informacje o imissyoubeybex3


Inni zdjęcia: Chciwość pamietnikpotworaZwierze velendi2:) dorcia27001511 akcentovaTyłem synu nacka89cwaczerwiec - czas róż elmarZaproszenie aceg:) nacka89cwa:) nacka89cwaPalma nacka89cwa