Photoblog.pl

Załóż konto

Akwarium Humbaka 

2011/07/16   

Taste of bread

« następne   poprzednie »
Taste of bread

Ogólnie już mi lepiej, ale sumując moje ostatnie problemy postanowiłem zapisać sie do lekarza neurologa. Just in case... Nie chce by się to powtórzyło.

 

W tygodniu kino z Miyo, Rui, Neco, i jeszcze trzema ludzmi, których bliżej jeszcze nie poznałem, ale poznam. Co jak co ale w nawiązywaniu znajomości jestem dobry. Każdy powinien to potrafić, świat stałby się przyjemniejszym miejscem, bez ludzi smutnych i samotnych. Transformers 3 - nie oczekuje dobrej fabuły, chcę by w 3D błyskało mi po oczach, chcę rozrywki masowej, bez głębszych przemysleń.

 

Counter-Strike i World of Warcraft doprowadziły mnie do stanu nie-smutnego Humbaka. Jak widać jestem mężczyzną, mordowanie i rabowanie mnie rajcuje - natury nie oszukasz.

 

Wieczorna rozmowa z Miyo i jej słowa "Będziesz dobrym tatą" zrobiły ze mnie ciepłą kluchę, może to jeszcze wina piwa, ale poważnie poczułem sie inaczej... Dziękuje.

 

Dziś się jaram tym. "No pain - no gain"

 

Na obrazku Yune z anime Ikoku Meiro no Croisee. Czyli mała japonka w Paryżu. Zderzenie kulturowe na naszym, europejskim gruncie - polecam.

1 komentarz
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika humbak.
introverti  - 16/07/2011 22:45:57
Nie mam w sumie pojęcia, niedługo z Jacenem jedziemy do Belgi, także trochę nas nie będzie.

Najnowsze wpisy

Blackstar

 

Koi Kaze

 

Fatal judgement

 

Grid

 

Division by zero

 

It's all up to YOU

 

Fratello

 

Taste of bread

 

Wszystkie wpisy