Photoblog.pl

Załóż konto

 

2014/04/13   

Przemyślenia

« następne   poprzednie »
Przemyślenia

Jeśli chodzi o przemyślenia-odchodzę lub długoterminowo zawieszam swoje członkostwo w Animatsuri. Konwent był trochę nudnawy a ja sama nie mam co robić,i tak nie chodzę na panele.

Na powyższym obrazku widać 2 z 4 najważniejszych dla mnie istot bo nie ma tu mojej przyjaciółki Patrycji ani Gosi. Moja ukochana Kasia i mój ukochany Gajar na którym byłam dziś w terenie i było wspaniale.

Mogę osiągnąć wszystko i mam wolną wole do podejmowania decyzji. Bez Kasi obok jestem słaba i bardziej podatna na wylewającą się w moim kierunku niewinnie wyglądającą truciznę. Ale nie tak słaba by się jej poddać. Na konwencie czułam się źle,sztucznie gdy rozmawiałam z Nimi. Bo już nie jestem taka jaka byłam i taka nie będę, Nikt taki nie będzie. Trzeba się pogodzić z tym,że coś przemija choć czasem trwa to naprawdę długo i ten okres jest pełen wahania, wątpliwości. Bez obecności pojawia się obojętność. Przyznaje że spotkanie trochę mnie rozchwiało emocjonalnie, ale potem musiałam sobie wszystko poukładać,przypomnieć sobie do czego dążę i jaki mam system wartości.

 Po konwencie pojechałam do stajni. To teraz jest zapach domu,to i zapach Kasi i  jej  pokoju. Inne zapachy choć były znajome teraz są obce. Stajnia dała mi ulgę która prawie wycisnęła mi łzy z oczu. Widok Kasi również. Jej ciepło które tak kocham i jest dla mnie ukojeniem w chwilach cierpienia,radości,trudności. Dla niej też wszystko jest trudne. A ja widzę jak bardzo pracuje nad sobą, jak bardzo się stara i zmieniła się dla mnie. Wiem,że niektóre rzeczy ją ranią i nic na to czasem nie mogę poradzić. Ale choćby nie wiem jak było źle zawsze kończyło się dobrze dzięki jej wielkiej miłości do mnie. Jestem jej za to wdzięczna. Za to jaka jest. I że jest ze mną.

Stratę książki przeżyje,czy ją wyślecie czy nie to już nie ważne.

Jestem Pauliną.

Brak komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika himitsusama.

Najnowsze wpisy

Uzewnętrznij się!

 

And who you are to judge me?

 

Hapi

 

Przemyślenia

 

I will never look back!

 

Always Look On The Bright Side

 

Fajnie jest mieć wszystko

 

Powoli do przodu

 

Wszystkie wpisy