Photoblog.pl

Załóż konto

the next issue 

2009/09/06   

 

« następne   poprzednie »

Dobra. Wróciłem z Grecji. Wczoraj i dziś pełen opiernicz, pomijając kawałeczek fizyki i kawałek matmy, a także ubu zabawy u achrego (prozdrowienia;)).

Dostałem plan lekcji. Jest dość zabawny i na dodatek wszystko idealnie do niego pasuje. Uśmiech od razu.

Jestem w szoku w związku ze zmianą prezbitera. Jestem w całkowitym szoku. I nie wiem, co powinienem myśleć. A powinienem myśleć, bo mam powód.

W ramach wyluzowywania się - moje szkolne sny w grecji:

1. Znalazłem się w dwunastce, która swoją siedzibę miała w 23. Najpierw zobaczyłem plan lekcji - codziennie od 9 do 15. Tragedia. Potem weszliśmy do czytelni na fizykę. Prof. Teresa nakazała nam wyjąć projekt. Okazało się, że mięliśmy zrobić jabłko z drewna (razem z ogonkiem i listkiem). No a że ja nic się nie dowiadywałem, to nie miałem. I wtedy padło stwierdzenie "O, R______, szykuje się pierwsze 0/10. A jutro będzie sprawdzian z materiału sprzed wakacji i na pewno dostaniesz kolejne 0/10". Masakra.

2. W drugim śnie występowała Martyna. Powiedziała, że plan lekcji nie jest taki zły. A że ja wcześniej zastanawiałem się, czy zakładać nowy zeszyt do matmy, to Mertajni pisała w swoim starym. Co więcej, zaczęła opowiadać, że Król Artur docenił jej zadanie domowe, z którego rozwiązania jest taka dumna (zadanie było o jakiś prostokątach, chyba ławkach w klasie).

3. Zaspałem na egzamin - gimnazjalny? maturę? był z polskiego. Nic nie wiedziałem. Pobiegłem do klasy, która była ogromna i zdobiona jakimiś malowidłami. Wpisałem się na listę, po czym wybiegłem do toalety. Gry wróciłem, nauczycielka tylko coś tam jęknęła i dała mi dwie strony A4 zapisane małym druczkiem. Chodziłem po jakiś przymglonych ogrodach, zastanawiając się nad odpowiedzią. Nic nie wiedziałem. Wszystko dyktowała mi Purpurowa (siostra Zielonej), która czasem zamieniała się w Hankę. Odpowiedzi miały bardzo wymyślne treści. Nie zdążyliśmy oczywiście zrobić wszystkiego.

4. Poszedłem na maturę z polskiego. Nie wiedziałem, czy to próbna/prawdziwa. Pisałem sam w tym przymglonym ogrodzie na jakimś strychu. Pilnowała mnie tylko jedna nauczycielka, która sama sprawdzała jakieś matury. Miałem 45 minut na full pytań otwartych i wypracowań. Zacząłem pisać jakąś bajkę. Pisałem na brudno w jakimś zeszycie, który cały czas się zamykał i nie mogłem potem znaleźć tej strony. Na dodatek często przewracałem arkusz maturalny (ten też się zamykał) w poszukiwaniu polecenia, na które odpowiadam (pisząc tę durną bajkę). Potem przyszła ta nauczycielka i do mnie, że co to ma być i że robię same błędy ortograficzne. Pokazuje mi maturę, a tam jakiś wiersz z samymi błędami (szczególnie fajne było u zwykłe z kółkiem u góry). Czytam, a tam podpisane, że to Ula A. pisała. No to do tej babki mówię, że to nie moje, a ona patrzy i przeprasza. A ja na to, że ma mi w takim razie przedłużyć czas o 5 minut (nawiązanie do przedłużenia gwarancji mekintosza, kiedy jest w serwisie). No i piszę, to się dalej przewraca i nagle wbijają moi rodzice. I oni do mnie (tymi swoimi tonami), że się nie uczyłem, nie nadążam i nic nie wiem. No i w końcu przyszła ta babka, zabiera moje dzieło i daje mi pytania zamknięte - ich też full, ale 70 minut.

5. Dzisiejszy sen był horrorem. Śniło mi się, że chodziłem z paczką i z Anią po dzielni, cośtam staliśmy pod kościołem, siedzieliśmy w kawiarence parafialnej, potem leżeliśmy na trawniku przed Wieżą Ciśnień (od dziś Wiśniowa jest znowu otwarta). No i kolejne osoby odchodziły i zostałem ja, Ania i Majev. I wtedy Ania się zaśmiała tak strasznie przeraźliwie, a ja na to, że idę, bo niby znam ją już trochę, a w rzeczywistości nie znam nawet jej śmiechu. No i polazłem, a oni zostali.

No, to tyle. Piosenka tygodnia:
air - alpha beta gaga

6 komentarzy
dreamin  - 14/09/2009 6:32:34
a, i jeszcze jedno.
air jest mega !!!
dreamin  - 14/09/2009 6:32:08
wal sie.
jak pierwszy raz zobaczylam to zdjecie to przeszedl mi dreszcz po plerach. nie lubie wysokosci
padholder  - 13/09/2009 20:29:18
piękne !!!!
colorfullaces  - 10/09/2009 21:23:10
ciekawyy profil ;) na jednym ze zdjęć poznałam.. ;Marysię Łuc ;o
greenette  - 06/09/2009 22:59:16
a ja myślałam że mam rabnięte sny...
malinowylew - 06/09/2009 18:41:13
ała

Najnowsze wpisy

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wszystkie wpisy